Sanepid poszukuje klientów fryzjerki pracującej w jednym z salonów w Wieluniu. Okazuje się, że kobieta otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne, by ustalić, jak długo miał miejsce kontakt z tą panią – mówiła Radio Łódź dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieluniu. Fryzjerka miała kontakt z 60 klientami.
 
Fryzjerka z Wielunia w województwie łódzkim, została poddana badaniom na koronawirusa w związku z przeprowadzaniem testów wśród rodzin pracowników fabryki mebli w Kępnie. Teraz sanepid kontaktuje się klientami kobiety. Mogą być zarażeni. 
 
 
Sanepid szuka klientów fryzjerki
 
Fryzjerka z Wielunia od 18 maja, dnia, w którym zostały otwarte salony urody, przyjęła 60 klientów. Niestety, u kobiety wykryto koronawirusa. Teraz sanepid prowadzi dochodzenie epidemiologiczne. 
 
 
– Dzwonimy do nich i podejmujemy czynności. Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne, by ustalić, jak długo miał miejsce kontakt z tą panią. W zależności od ustaleń część osób kierowana jest na kwarantannę, część pod nadzór epidemiologiczny – tłumaczyła w rozmowie z Radiem Łódź Barbara Sułkowska, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieluniu.

Fryzjerka zakażona koronawirusem

Fryzjerka, u której stwierdzono koronawirusa, została przebadana w związku z ogniskiem zakażeń w fabryce mebli w Kępnie. Choć jeszcze miesiąc temu w powiecie wieluńskim nie odnotowano żadnego przypadku zachorowań na COVID-19, dziś jest ich już ponad sto

Klientów fryzjerki z Wielunia poszukuje sanepid. Barbara Sułkowska, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieluniu, ogłosiła, że wszczęto dochodzenie epidemiologiczne.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

sanepid
fot. Jo_Johnston, pixabay.com

Sanepid kontaktuje się z klientami fryzjerki z Wielunia, u której wykryto koronawirusa. Kobieta przyjęła 60 klientów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. Zniosą znienawidzony zakaz, jest potwierdzenie. Padła dokładna, możliwa data
  3. Polacy na potęgę wykupują ze sklepów jeden sprzęt. Lepiej się pospieszyć, magazyny już prawie puste
  4. Lidl swoją nową ofertą przebił wszystkich. Już od soboty w sklepach prawdziwy hit
  5. Koniec mentoli. Do sprzedaży wchodzi zupełnie nowa generacja
  6. Odkryto największą tajemnicę matki Kaczyńskich, wszystko się wydało. Odbiera mowę

źródło: radiolodz.pl

Poprzedni artykułJuż od dziś w Biedronce do kupienia marzenie każdej kobiety. Cena wyjątkowo niska
Następny artykułMężczyzna myślał, że nikt go nie widzi. Uklęknął przed psem, a po chwili stało się niewiarygodne
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.