Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sara Boruc atakuje inne WAGs. „Robią infantylne sesje zdjęciowe w NIE SWOICH DOMACH”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 03.08.2018 13:27

Sara Boruc atakuje inne WAGs. „Robią infantylne sesje zdjęciowe w NIE SWOICH DOMACH”

Sara Boruc przyznała, że jej relacje z innymi WAGs nie należą do najcieplejszych Dziewczyny tak naprawdę wcale się dobrze nie znają. Przeczytajcie. 

Sara Boruc związana jest z bramkarzem, Arturem Borucem. Tworzą razem szczęśliwe małżeństwo.

Co Sara Boruc myśli o innych WAGs?

Sara udzieliła wywiadu polskiemu blogerowi Grabariemu, w którym wyznała, że są rzeczy, których nie rozumie w ludziach.

Jest dużo dziewczyn, które jeszcze szukają swojej drogi, nie wiedzą za bardzo, co chciałyby robić. (…) Rozumiem to, bo też tam byłam te 10 czy 12 lat temu, ale nie pchałam się do wywiadów, sesji zdjęciowych i okładek. Uważałam, że nie jestem na tyle interesująca, nawet jeśli pojawiały się takie propozycje. Zresztą, do tej pory nie zrobiliśmy z Arturem żadnej wspólnej sesji i wywiadu do kolorowych pism. Uważam to za słabe i nie chcę opowiadać o naszym życiu, miłości i o tym, co robimy w łóżku, bo nie ukrywajmy, do tego to się sprowadza. Do tego te infantylne sesje zdjęciowe w nie swoich domach, z kryształowymi żyrandolami, marmurami… My tak nie żyjemy – przekonuje Sara, dodając że dom, w którym mieszka z Arturem jest wynajęty i urządzony „meblami z Ikei”. Takie sesje kreują jakieś fałszywe wyobrażenie i ludziom się potem wydaje, że mieszkamy w pałacach. (…) Dlatego, gdy widzę te wszystkie rozdmuchane sesje i wywiady na bogato, to trochę mnie to śmieszy.

– Widywałyśmy się dwa, trzy razy do roku, ale ja nawet nie znam tych wszystkich dziewczyn. Zawsze przyjeżdżałam na te zgrupowania zobaczyć się z mężem, a nie na spotkania towarzyskie. Potem zaczęto organizować coś na kształt zgrupowań dla żon i partnerek, żeby nas trochę na siłę zintegrować – mówi Boruc.

Dajcie znać, czy ją lubicie. Przypomnijmy, że Sara Boruc wydała właśnie swój pierwszy singiel Łapię Tlen.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sara Boruc
Sara Boruc
Sara Boruc

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marina świętuje pierwszy miesiąc Liama. Dostał słodki prezent
  2. Siostry Kardashian w odważnej kampanii Calvin Klein
  3. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Michał Szpak w krótkich włosach

źródło: pudelek.pl, grabari.pl