Sara Boruc po raz kolejny została mamą! Artur Boruc podzielił się ta radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piłkarz opublikował uroczy film, na którym jego żona tuli w ramionach noworodka. Znamy płeć i imię trzeciego dziecka gwiazdorskiej pary. Jest egzotyczne i oryginalne!

Odkąd Sara Boruc podzieliła się ze światem wiadomością, że spodziewa się dziecka, wszyscy wielbiciele gwiazdy z zapartym tchem oczekiwali jego narodzin. Długo wyczekiwany dzień wreszcie nadszedł, a rodzina Boruców powiększyła się o chłopca! Jakie imię otrzymało niemowlę? 

Sara Boruc urodziła dziecko!

Sara Boruc jeszcze w grudniu ubiegłego roku poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Fala gratulacji spłynęła zarówno do niej, jak i do jej męża, Artura Boruca. Odkąd gwiazda podzieliła się ze światem radosną nowinę, regularnie publikowała zdjęcia ciążowego brzuszka, a radość i pozytywne nastawienie jej nie opuszczały. 

Okazuje się, że poród projektantki biżuterii uległ drobnemu opóźnieniu. Jeszcze kilka dni temu Sara Boruc opublikowała nagranie, na którym spacerowała z córką i wyznała, że chce zmusić synka do przyjścia na świat. Nadszedł moment, na który wszyscy czekali z niecierpliwością! Na świecie pojawił się Noah!

Wzruszające nagranie

Piłkarz opublikował urocze nagranie, na którym przytula się do synka i żony. Filmik opatrzył krótkim opisem, który chwyta za serce:

Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje…–  napisał na Instagramie Artur Boruc (pisownia oryginalna). 

Artur Boruc nie krył radości z pojawienia się na świecie nowego członka rodziny.  Trzeba przyznać, że [para zdecydowała się na bardzo egzotyczne imię! Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia maluszkowi i mamie! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała zdjęcie syna
  2. Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od wielu lat. Jego reakcja chwyta za serce
  3. Aleksandra Woźniak, gwiazda „13 posterunku”, żałuje wystąpienia w serialu. To zniszczyło jej karierę?
  4. RMF: Nie żyje znana modelka. Zginęła ratując swoje psy
  5. Paweł Domagała z żoną na kanapie DDTVN. Zdradzili szczegóły swojego związku

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Zobaczcie TO urocze nagranie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMożna się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
Następny artykułAgata Duda bardzo chciała być nauczycielką. Prezydent: „Mogliśmy sobie na to pozwolić, bo ja więcej zarabiałem”