Sara James ostatnio zadziwiła wszystkich swoim występem w amerykańskim show „Mam talent”. Polska gwiazda powtórzyła swój sukces z polskiego „The Voice Kids” i Eurowizji. Teraz zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów.

14-letnia wokalistka odnosi sukces wszędzie, gdzie się pojawi: w 2021 roku nie tylko wygrała czwartą edycję „The Voice Kids”, ale też zajęła drugie miejsce w finale Eurowizji Junior. Jak czuje się po najnowszym osiągnięciu?

Sara James podziękowała fanom na Instagramie

2022 rok zdecydowanie należy do Sary. W marcu wydawała singiel „Nie jest za późno”, który dotarł wysoko w rankingach AirPlay – najczęściej odtwarzanych utworów w polskich radiach. Teraz przyszła pora na powodzenie za oceanem.

Wiosną wokalistka wzięła udział w programie „America’s Got Talent”. Niedawno stacja NBC wyemitowała odcinek z jej udziałem. Jej wykonanie piosenki Billie Eilish „Lovely” przyniosło jej nie tylko uznanie jurorów, ale też złoty bilet, gwarantujący jej miejsce w półfinale.

Kiedy Simon Cowell zapytał, czemu wzięła udział w programie, młoda artystka wyznała: „Wiecie, jak to mówią: w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda”. Jak się okazuje, miała rację.

Wczoraj James postanowiła wreszcie osobiście opowiedzieć, jak czuje się po programie. Zamieściła w tym celu nagranie na swoim profilu na Instagramie w języku angielskim, opatrzone napisami po polsku.

Chciałam wam kilka słów powiedzieć osobiście. Dziękuję wam. Czuję ogromną wdzięczność, jestem w szoku i brak mi słów. Czytam wszystkie wasze komentarze i cieszę się, że mam tak cudownych odbiorców jak wy – wyznała Sara.

Dziękuję z całego serca. Dziękuję całemu światu i każdemu z was z osobna. Jesteście niesamowici. Dziękuję oczywiście Simonowi Cowellowi, wszystkim jurorom, mojej mamie i całemu zespołowi – mówiła wzruszona artystka.

„Marzenia naprawdę się spełniają, to cudowne. Kocham was” zapewniła na koniec swoich fanów Sara. Jej wpis doczekał się nie tylko wielu komentarzy od internautów, ale też serduszek od Kayach, Cleo i wytwórni Universal Music Polska.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, dlaczego Krzysztof Cugowski odchodzi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony