Sara James mogła nieźle zaszokować swoich fanów, gdy ci zobaczyli na Instagramie, jak teraz wygląda. Młoda wokalistka zdecydowała się na nie lada metamorfozę, przez co teraz może nieco kojarzyć się z inną gwiazdą, Michałem Wiśniewskim. Jak teraz wygląda?

Dziewczyna co prawda zwróciła się do swoich fanów nie po to, by pochwalić się włosami, bo chciała przekazać inne, ważne wieści, ale to pewnie jej fryzura przykuła większą uwagę obserwujących. Nie ma się co dziwić, jest szałowa.

Sara James ma nową fryzurę

Sara James co prawda pozostała przy swoich warkoczykach, ale poeksperymentowała z kolorem. Te nie są już naturalnie ciemne, a czerwone lub wręcz bordowe. Przypomina kolor, który Michał Wiśniewski nosił na swojej głowie w czasach świetności zespołu „Ich Troje”.

Warto zaznaczyć, że Sara James akurat lubi kombinować z fryzurą, bo już wcześniej przeszła metamorfozę, która jeszcze bardziej wpłynęła na jej wygląd. Pozbyła się na pewien czas warkoczy i zdecydowała na naturalne afro, dzięki któremu wyglądała niczym gwiazda muzyki soul z ubiegłego wieku. Kto wie, może jeszcze do tej stylizacji wróci?

Sara James ma ważną wiadomość do fanów

Sara zakomunikowała fanom, że już niedługo odbędzie się wyjątkowy koncert z jej gościnnym udziałem. Chodzi o finał trasy zespołu „LemOn”, który będzie miał miejsce 1 października w Krakowie na jednej z największych hal widowiskowych w kraju, Tauron Arenie.

Jej udział w wydarzeniu jest absolutnie nieprzypadkowy, bo przecież wokalista wyżej wspomnianej kapeli, Igor Herbut jest jej menadżerem. Póki co świetnie prowadzi jej karierę, więc dziewczyna pewnie nawet z samej wdzięczności zagrałaby na jego koncercie.

Igor był z niej bardzo dumny, gdy ta odnosiła kolejne sukcesy w amerykańskim „Mam Talent”. Warto przypomnieć, że Polka najpierw została wyróżniona przy pomocy złotego przycisku, a później dotarła aż do samego finału.

Zobacz zdjęcie:

Sara James
instagram.com/sara_james_music

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James ma szansę na kontakt z amerykańską wytwórnią? Simon Cowell: podpisze umowę
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl