Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sarah Harding ma raka piersi. ,,Lekarz mówi, że nie dożyję kolejnych świąt”
Julia Smoleń
Julia Smoleń 16.03.2021 20:47

Sarah Harding ma raka piersi. ,,Lekarz mówi, że nie dożyję kolejnych świąt”

disco-polo
fot. unsplash/Daan Stevens

Sarah Harding, artystka znana z brytyjskiego girlsbandu Girls Aloud, choruje na raka piersi. We fragmencie opublikowanym w The Times przyznała, że zostało jej kilka miesięcy życia.

Sarah Harding to piosenkarka z Wielkiej Brytanii. Jest członkinią zespołu Girls Aloud. Zespół swoje najlepsze lata miał w pierwszej dekadzie XXI wieku. W tamtych czasach Girls Aloud było jednym z najważniejszych popowych zespołów w Wielkiej Brytanii.

Sarah Harding nie dożyje świąt? Wokalistka poważnie choruje

Wokalistka wydaje swoją autobiografię pod tytułem Hear Me Out. Książka ukaże się 18 marca. W magazynie The Times ukazał się fragment publikacji. To właśnie w nim wokalistka napisała, że poważnie choruje. Sarah Harding jest chora na raka piersi.

Sarah Harding zmaga się z rakiem piersi. Lekarze zdiagnozowali chorobę na początku 2020 roku. Nowotwór rozprzestrzenił się na inne części ciała, między innymi, na kręgosłup. Aktualnie, artystka jest w trakcie chemioterapii. Mimo wszystko walczy o swoje życie.

Niestety lekarze przyznali, że Harding nie zostało już wiele czasu.

W grudniu mój lekarz powiedział mi, że nadchodzące święta będą prawdopodobnie moimi ostatnimi – mówi piosenkarka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Piję kieliszek albo dwa wina podczas tego wszystkiego, bo pomaga mi się zrelaksować. […] Jestem na etapie, gdzie nie wiem, ile miesięcy mi zostało. […] Kto wie, może wszystkich zaskoczę, ale teraz w ten sposób na to patrzę – pisze Harding w swojej autobiografii.

Lekcja dla innych

Sarah Harding podkreśla, że ma nadzieję, iż jej trudna historia namówi innych ludzi, by jak najszybciej udawali się do specjalistów, kiedy zauważą niepokojące objawy w swoim organizmie. Sama przyznała, że zwlekała bardzo długo z wizytą u lekarza.

Wokalistka podkreśla również, że choć to trudne, stara się żyć pełnią życia. Sarah Harding zdradziła, że chciałaby wyprawić wielką imprezę, podczas której miałaby okazję pożegnać się ze wszystkimi bliskimi.

Artystka wyznała także, że od czasu kiedy powiedziała głośno o swojej chorobie, otrzymała ogrom wsparcia od fanów, bliskich oraz współtwórczyń zespołu Girls Aloud.

Życzymy Harding dużo siły w tak trudnym momencie.

Zobacz zdjęcia:

Artystka poważnie choruje.

Lekarze nie dają jej szans.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródła: onet.pl, pudelek.pl