Sąsiad dopuścił się niewyobrażalnej zbrodni w świętokrzyskiej wsi Zbrza pod Kielcami. Jak podaje fakt.pl, jego ofiarą był sołtys miejscowości, który pełnił również funkcję szefa tamtejszej Ochotniczej straży Pożarnej. Mieszkańcy miasta twierdzą, że Leszek G. zabił mężczyznę z zemsty. Do scen dantejskich doszło w środę 8 lipca w godzinach popołudniowych. 

Według rodziny i mieszkańców sąsiad zabił sołtysa z zemsty, myśląc, że ten wezwał do niego policję za usiłowanie kradzieży drzewa z gminnego lasu, której dopuścił się kilka dni wcześniej mężczyzna.  

Sąsiad zabił z zemsty

Nikt nie przewidywał, że sąsiad zdolny jest do tak strasznych czynów. Z relacji świadków wynika, że uzbrojony mężczyzna wtargnął do domu 61-letniego sołtysa i postrzelił go w nogę, a następnie, gdy ten próbował uciekać, podszedł do niego i wycelował pocisk w jego głowę, po czym krzyknął do córki ofiary, żeby poszła i zobaczyła, jak teraz wygląda jej tatuś i zniknął.   

Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach powiedział Polskiej Agencji Prasowej, że mimo podjętej próby reanimacji, sołtysa nie udało się uratować, a zbrodnię zakwalifikowano, jako zabójstwo. Kiedy funkcjonariusze policji osaczyli 57-letniego Leszka G., ten popełnił samobójstwo, strzelając sobie w głowę. 

  1. Uwaga: Z Bałtyku wyciągnięto kobietę. Jeżeli ją rozpoznajesz, natychmiast skontaktuj się z policją
  2. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  3. Paragon z polskiej restauracji zwala z nóg. Skandalicznie wysoki rachunek, za jedną pozycję 2700 zł do zapłaty

Wspomnienie o zmarłym sołtysie

To smutne, gdy tak straszliwa rzecz spotyka niewinnego człowieka. Zdruzgotany syn nie może uwierzyć w to, co się stało. Wspomina, że jego zmarły tata, niedawno pokonał raka i cieszył się każdym dniem, jak nigdy wcześniej. 

– To był dusza człowiek, urodzony społecznik. Mówiliśmy na niego Teleexpress, bo potrafił każdą sprawę w mig załatwić. Właśnie teraz miał odebrać nowy wóz gaśniczy – informuje Fakt o słowach innych ludzi. 

Nie jest to jednak jedyna tak tragiczna wiadomość. Pod koniec czerwca informowaliśmy, że mężczyzna zaatakował swoją żonę siekierą, a ta w wyniku obrażeń zmarła 5 dni później

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sąsiad
Fot. policja.pl

57-letni mężczyzna zamordował sołtysa swojej wsi. 

sąsiad
fot. policja.pl

Sąsiad był poszukiwany przez prawe 350 osób w tym przez śmigłowce. 

Osaczony morderca 61-latka, popełnił samobójstwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  2. Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli
  3. Prezenterka „Pytania na śniadanie” przyznała się do dwóch zarzutów. Grozi jej gigantyczna kara, jest jej komentarz
  4. Widzowie kochali Anulę z „Wojny domowej”. Aktorka nagle zapadła się pod ziemię, zajęła się czymś kompletnie innym
  5. Koronawirus u rodziny Kardashianów. Wszystko wyszło na jaw przypadkiem, milczeli do końca
  6. Zachwytom nie ma końca. O 24 lata młodsza żona Sołtysika jest onieśmielająco piękna

Źródło: fakt.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.