Wieść o śmierci byłego bohatera programu „Rolnik szuka żony” wstrząsnęła mediami. Okazało się, że uśmiech i spokój Krzysztofa były jedynie maską, a uczestnik zmagał się z poważnymi problemami, które wreszcie doprowadziły go do samobójstwa. Sąsiedzi zdradzili kulisy tragedii.

Na początku tego tygodnia policja w Olecku potwierdziła, że przyczyną śmierci 56-letniego Krzysztofa było samobójstwo. Wieść o tragedii błyskawicznie obiegła media, a wiele osób złożyło kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny, do której zaledwie pół roku temu dołączyła także Bogusia, wybranka z programu „Rolnik szuka żony”.

Jak ustalił „Super Express” to właśnie żona znalazła ciało. Ze słów sąsiadów wynika, że już wcześniej zgłoszono zaginięcie mężczyzny. W poszukiwaniach miały brać udział trzy radiowozy i straż pożarna. Funkcjonariusze policji przeczesali całą okolicę, zanim dokonano dramatycznego odkrycia.

Sąsiedzi o dramacie Bogusi i Krzysztofa z „Rolnik szuka żony”

Wiadomo, że związek bohaterów nie był łatwy i kolorowy. Oboje zdawali sobie sprawę z wyzwania, jakie czekało przed nimi ze względu na wiek i przyzwyczajenia, jednak postanowili obdarzyć się nawzajem zaufaniem.

Są miłe chwile, ale są też i doły… straszliwe doły. Ogromne nerwy, stres, przeżycia. Boimy się tego, co będzie dalej – mówiła w jednym z odcinków Bogusia.

Krzysztof przyznawał przed kamerą, że sam nie podołałby temu, z czym zmierzyła się jego wybranka. Był jednak wdzięczny, że próbuje go zrozumieć i pozostaje przy nim. Tymczasem „Jastrząb Post” dotarł podobno do osoby z otoczenia pary, która miała skomentować relacje pary.

– Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych – przytacza słowa rozmówcy.

Niestety, bohater „Rolnik szuka żony” ciągle zmagał się z depresją. „Super Express” informuje, że mężczyzna 2 czerwca zniknął z domu, a następnie powiesił się w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Sąsiedzi przekazali, że po znalezieniu ciała męża, Bogusia zamknęła się w domu i spędza tam całe dnie. W tej tragedii nie pozostaje jednak osamotniona.

Bogusia jest zrozpaczona śmiercią Krzysztofa. Wciąż przebywa w jego gospodarstwie, rzadko wychodzi z domu. Towarzyszy jej syn Krzysztofa, który specjalnie przyjechał z Poznania, gdzie mieszka na co dzień – przekazuje słowa znajomych tabloid.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chcał się rozwieść. Poruszające doniesienia
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: Jastrząb Post, Super Express

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl