Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sąsiedzi przekazali mediom wieści nt. córki Marty Kaczyńskiej. Od dawna jej nie widzieli
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 16.04.2021 16:43

Sąsiedzi przekazali mediom wieści nt. córki Marty Kaczyńskiej. Od dawna jej nie widzieli

Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska/LUKASZ GAGULSKI/East News/eastnews.pl

Jakiś czas temu w internecie dużo mówiło się o córce Marty Kaczyńskiej. Nastolatka z resztą sama udzielała się w social mediach. Jednak słuch o niej zaginął. Co dzieje się z córką Kaczyńskiej?

Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej, Ewa, z pewnością przeszła w życiu wiele. Chociaż przez pewien okres nie unikała kontaktu ze swoimi obserwatorami, teraz wyraźnie wycofała się z sieci.

Gdzie zniknęła córka Kaczyńskiej?

Tabloidy doszukują się prawdy. Co takiego się stało, że córka Kaczyńskiej nagle zniknęła z social mediów? Odpowiedź pozostaje wciąż niesprecyzowana.

Wygląda na to, że Ewa wycofała się nie tylko z social mediów. Jak donosi Super Express po rozmowach z sąsiadami rodziny, bardzo dawno nikt nie widział dziewczyny w swojej okolicy. Również w czasie świąt, w Wielką Sobotę nie towarzyszyła swojej mamie w święceniu pokarmów.

Dobry Tydzień spekuluje, że dziewczyna przez jakiś czas przeglądała oferty szkół średnich w Londynie. Być może to tam teraz przebywa?

Z pewnością, będąc za granicą, mogłaby liczyć na więcej prywatności. To zapewne jedna z wielu zalet nauki w Wielkiej Brytanii.

Córka Kaczyńskiej w social mediach

Dawniej córka Marty bardzo dużo czasu poświęcała na relacjonowanie swojej codzienności za pośrednictwem portali społecznościowych.

Wokół wstawianych przez nią treści, które dotyczyły najczęściej jej licznych podróży, czy stylizacji, zgromadziła się spora rzesza obserwujących.

Ewa najczęściej komunikowała się z fanami po angielsku. Być może chciała zwrócić na siebie uwagę zagranicznej społeczności?

Wciąż brakuje informacji o córce Marty Kaczyńskiej. A może właśnie to było jej celem? W końcu bycie na świeczniku zmęczyło już niejedną gwiazdę.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl