Mimo że Edyta Górniak nie utrzymuje kontaktów ze swoimi rodzicami, co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia na ich temat. Tym razem jeden z tygodników postanowił ujawnić, że matka artystki przeszła niedawno poważną operację, która była konsekwencją złamania kręgosłupa. Dramatyczne informacje w sprawie przekazali sąsiedzi pary.

Edyta Górniak nie utrzymuje kontaktu z matką. Kobieta wymaga stałej opieki

Była jurorka programu „The Voice of Poland” od dłuższego czasu nie ma dobrych relacji z matką Teresą, a także ojczymem Zdzisławem. Według „Na Żywo” matka piosenkarki od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne, przed kilkoma tygodniami miała zaś przejść skomplikowany zabieg.

– Bardzo bała się operacji. Wiedziała, że właśnie teraz w dobie koronawirusa, jest to szczególnie niebezpieczne, ale po tym jak w lecie złamała kręgosłup, nie mogła dłużej zwlekać – ujawnił informator gazety.

Teresa wróciła już do domu, od tamtej pory ma jednak „wymagać nieustannej opieki i rehabilitacji”. Sąsiedzi rodziców Górniak poinformowali, że w tej chwili zajmuje się nią jedynie mąż, który sam ma problemy zdrowotne. Wcześniej pomagała mu także młodsza córka pary, który na stałe mieszka jednak w Londynie.

Edyta, która mieszka obecnie w Zakopanem (niecałe 300 kilometrów od Opola, gdzie żyją jej rodzice), nie zdecydowała się jednak odwiedzić matki i ojczyma. Sąsiedzi donoszą, że Teresa i Zdzisław nie chcą jednak prosić o pomoc.

Wolą milczeć niż narzekać, bo cały czas nie tracą wiary, że los się odmieni – podaje „Na Żywo”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl