Schronisko podjęło decyzję o umieszczeniu jednego ze swoich kocich podopiecznych w izolatce. Powodem skazania zwierzaka było… notoryczne wypuszczanie na wolność kolegów z przytułku! Pracownicy i woluntariusze schroniska niejednokrotnie ostrzegali go przed konsekwencjami, które może ponieść za swoje zachowanie. Ten jednak pozostawał nieugięty.

Pracownicy schroniska błagalne prośby o przedwczesne zwolnienie z aresztu nagrali i wrzucili do siebie na stronę. Kiedy filmik z udziałem winnego obiegł Internet, niemalże natychmiast został nazwany mianem prawdziwego hitu! Internauci stworzyli nawet specjalną kampanię, która miała przyspieszyć jego wyjście na wolność.

Schronisko zamknęło kota w izolatce

Pracownicy nie potrafili w inny sposób poradzić sobie z jego karygodnym zachowaniem. Kot notorycznie wypuszczał na wolność swoich kocich przyjaciół, którzy podobnie jak on przybywali w schronisku.

Schronisko
facebook.com @Friends For Life Animal Rescue and Adoption Organization – Houston

Schronisko podjęło decyzję o zamknięciu kota w izolatce. 

Kot o imieniu Quilty pomimo wielu ostrzeżeń nie wykazywał żadnej skruchy, a jego czyny zdarzały się coraz częściej. Kara była więc nieunikniona. Przestępca został złapany na gorącym uczynku przez pracowników organizacji Friends For Life Animal Rescue and Adoption Organization. Internauci, którzy natrafili w sieci na nagranie z udziałem przestępcy, za wszelką cenę starali się zapewnić mu przedterminowe zwolnienie z izolatki. Wiedzieli, że Quilty jest niebywale towarzyskim zwierzakiem i potrzebuje przyjaciół!

Kot może liczyć na wcześniejsze wyjście?

Pomimo tego, że usilne próby wydostania się z pokoju przez okno zakończyły się niepowodzeniem, jego wrodzony spryt pozwolił mu w szybkim czasie wrócić na wolność. Kot zrobił to jeszcze zanim komisja warunkowa wydała swój ostateczny werdykt w jego sprawie!

Pomimo swojej popularności kociak w dalszym ciągu przebywa w schronisku dla zwierząt. Pracownicy mają ogromną nadzieję, że w szybkim czasie znajdzie się kochająca rodzina, która zapragnie przyjąć kociego łobuza pod swój dach. Po takim rozgłosie w mediach – to na pewno tylko kwestia czasu!

Wideo z błagalnymi prośbami kota o wolność możesz zobaczyć TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Schronisko
facebook.com @Friends For Life Animal Rescue and Adoption Organization – Houston

Kot nie zamierzał się poddać i w końcu uwolnił się sam!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Pitbull został adoptowany ze schroniska. Nie chciał opuścić swojego najlepszego przyjaciela
  3. Chcieli tylko sprawdzić, czy ich dziecko śpi. Odkryli rzecz, którą po prostu musieli się podzielić
  4. Zabroniła swoim dzieciom korzystania ze smartfonów. 7 miesięcy później zrobiła im zdjęcie, nikt ich nie poznał
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zaniepokojony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
Poprzedni artykułWeekday Party Season – najnowsza kolekcja w klimacie vintage. Pokaż światu swój styl
Następny artykuł”Starszy mąż ma społeczno-ekonomiczne zalety. Nie mogłabym być z rówieśnikiem”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.