Lelum.pl

KAPiF; youtube.com/famemma

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego? Niepokojące wideo

9 Lutego 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Wczoraj cała Polska dowiedziała się, że zmarł Mateusz Murański. Znany ze świata freak fightów zawodnik odszedł w wieku zaledwie 29 lat. Przy jego śmierci nie brały udziału osoby trzecie. Jak się okazuje, taki scenariusz przewidział Sebastian Fabijański.

Aktor niedawno sam walczył na takie gali i w jednym z programów przed nią udzielił dającej do myślenia wypowiedzi, która niestety się urzeczywistniła.

Jak zmarła Mateusz Murański?

Stan Mateusza zaniepokoił członków jego rodziny, bo przestał odpowiadać na telefony. Pojechano więc do niego do domu, gdzie dokonano wstrząsającego odkrycia. Przybyłe na miejscu służby mogły już tylko stwierdzić zgon.

Murański jakiś czas temu usunął się nieco ze świata freak fight. Spekulowano, że ma problemy osobiste, a nawet sugerowano, że musiał udać się na odwyk. Związana z całą działalnością presja i hejt, który na niego spadał, miały go bardzo dołować.

Jacek Murański

W mediach huczy o śmierci Mateusza Murańskiego. Jego ojciec Jacek Murański to aktor, grał w "Klanie" i "Ojcu Mateuszu"

CZYTAJ DALEJ

Sebastian Fabijański przewidział śmierć Mateusza Murańskiego?

W jednym z programów dyskusyjnych Fame MMA, które już czułym materiałem pożegnało swojego zawodnika, Sebastian Fabijański zdecydował się na wywód na temat szkodliwości całego środowiska. Sam zresztą po przegranej walce przyznał, że to nie dla niego. Co mówił przed nią?

- Boje się, że dojdzie do bardzo głośnego samobójstwa kogoś, kto nie dźwignie tematu. Trzeba ostrożnie, bo naprawdę… Jeżeli kogoś zniszczysz w internecie i kogoś de facto wyślesz na stos w internecie, to wysyłasz go na stos w życiu — mówił wówczas aktor.

Fabijański podkreślał też przy innej okazji, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że pojedynczy, hejterski komentarz może przelać szalę goryczy i doprowadzić do tego, że ktoś podejmie nieodwracalną decyzję.

Sebastian Fabijański komentuje swoje słowa o Murańskim

Aktor miał już okazję wypowiedzieć się na temat całej tragedii w rozmowie z serwisem „Jastrząb Post”. Stwierdził w niej, że oczywiście nie przewidział samej śmierci Murańskiego, bo nie mógł o niej wiedzieć, gdyż się nie znali, ale trafnie wskazał, jak działa mechanizm.

Przyznał też, że samo zjawisko jest tak porażające, że niestety może zbierać kolejne żniwa. Tak naprawdę to już wcześniej zebrało. Inni influencerzy przy okazji śmierci Murańskiego wspominali Dawida Ozdobę, który zmarł kilka miesięcy temu. On również skarżył się na hejt, który pojawił się, gdy zaczął walczyć, a który ostatecznie go wyniszczył. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli być świadkami kolejnych takich przypadków.

Zobacz post:

ksiądz

Przyjęła księdza po kolędzie, a ten nagle wpadł w szał. "Zgnijecie w piekle". Kilka słów i się zagotował

CZYTAJ DALEJ
Jacek Murański

W mediach huczy o śmierci Mateusza Murańskiego. Jego ojciec Jacek Murański to aktor, grał w "Klanie" i "Ojcu Mateuszu"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Mateusz Murański

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]