Sebastian Fabijański: partnerka aktora to siostra znanej modelki? Gwiazdor był widziany w towarzystwie pięknej blondynki o czwartej nad ranem. Bawiła się z nimi inna znana gwiazda. To tylko przyjaźń, czy już coś więcej?

Jakiś czas temu aktor był związany z Olgą Bołądź, z którą połączyła go praca nad filmem. W mediach pojawiały się informacje, jakoby planowali nawet kupno domu, po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Relacja jednak nie przetrwała próby czasu. Czy Sebastian Fabijański jest już gotowy na nową miłość? Ostatnio widziany był w towarzystwie ślicznej, znanej modelki.

Sebastian Fabijański: partnerka towarzyszyła mu na imprezie do białego rana?

Niedawno fotoreporterzy przyłapali znanego aktora na wczesnoporannej imprezie z modelką Laurą Mancewicz, Pauliną Krupińską i ich kolegą. Wspólnie bawili się o czwartej nad ranem. Aktor i coraz bardziej popularna blondynka najwyraźniej dobrze czują się w swoim towarzystwie. 24-latka znajdowała się dość blisko aktora, odległość była na tyle mała, że niektórzy mogliby pomyśleć, że coś ich łączy. Oboje wyglądali na dość otwartych i bezpośrednich. Cała czwórka była w wyśmienitych humorach.

Kim jest Laura Mancewicz?

Laura Mancewicz jest młodszą siostrą znanej modelki, Miss Polonii 2010, Rozalii Mancewicz. Laura poszła w ślady Rozalii i w 2016 roku została wybrana przez widzów Polsatu najpiękniejszą Polką. Modelka często podróżuje, co widać na jej Instagramie.

Czy Sebastian Fabijański jest na poważnie zainteresowany Laurą? Pomiędzy aktorem a jego koleżanką jest osiem lat różnicy. W dzisiejszych czasach jednak wiek to nie problem, a młode kobiety chętnie wiążą się ze starszymi mężczyznami. Świetnym przykładem jest Julia Wieniawa, która wybiera dojrzałych partnerów i świetnie czuje się w ich towarzystwie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiła się informacja, że Fabijański spotyka się z nową kobietą. Okazało się jednak, że była to… mama aktora. Tym razem aktor nie skomentował najnowszych doniesień. Jest znany z tego, że raczej chroni swoją prywatność i nie obnosi się publicznie ze swoimi relacjami.

Czy Laura Mancewicz to tylko koleżanka aktora?

ZOBACZ ZDJĘCIA SEBASTIANA FABIJAŃSKIEGO I LAURY MANCEWICZ:

Sebastian Fabijański: partnerka
facebook.com @SebastianFabijanskiOfficial

Sebastian Fabijański: partnerka aktora jest modelką?

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.