Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od kilku lat tworzą zgrane małżeństwo. Doczekali się już nawet dwójki dzieci, które z pewnością są dla nich ogromną radością. Właśnie dlatego może dziwić fakt, jak mężczyzna zareagował na wieść o ciąży ukochanej.

Paulina opowiedziała o tym nieco więcej w rozmowie z „Twoim Stylem”. Śmiało można stwierdzić, że nie każdy, przyszły ojciec reaguje na wiadomość o nadchodzących dziecku w ten sposób.

Jak Sebastian Karpiel-Bułecka zareagował na wieść o nadchodzącym potomku?

Większość mężczyzn, gdyby usłyszało od swojej partnerki, że ta spodziewa się dziecka, prawdopodobnie nie mogłaby posiąść się ze szczęścia. Najbardziej spodziewaną reakcją w takim wypadku jest więc euforia połączona z szokiem i niedowierzaniem. W przypadku znanego muzyka było kompletnie inaczej.

Jak wyjawiła Krupińska, gdy podekscytowana zadzwoniła do swojego ukochanego, by podzielić się z nim radosną nowiną, w słuchawce wcale nie usłyszała okrzyku radości czy spontanicznego wyznania miłości. Sebastian Karpiel-Bułecka za to zapytał się swojej partnerki:

– Gdzie my to dziecko poślemy do szkoły? wspomina Krupińska.

Widać więc, że artysta pomimo swojego góralskiego temperamentu jest człowiekiem twardo stąpającym po ziemi, bo z miejsca zaczął martwić się o przyszłość potomka, zamiast cieszyć z samego faktu jego przyjścia na świat.

Jak Sebastian Karpiel-Bułecka chce wychowywać dzieci?

Z wyżej przytoczonej historii można wnioskować, że muzykowi bardzo zależy na odpowiednim wychowaniu dzieci i przykłada do niego wielką uwagę, gdy ma już dwójkę. Na co jeszcze wobec tego chce kłaść nacisk? Jego żona również o tym wspomniała.

Jak wyjawiła, bardzo istotne jest dla niego to, by pociechy były wychowywane w kulturze góralskiej, bo niesie ona ze sobą prawdę i dobro. Nawet jeśli więc dzieci często przebywają w Warszawie, ich drugim domem są góry.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zakopower. Sebastian Karpiel-Bułecka „myślał, że zaraz umrze”. Przed laty stoczył walkę z ciężką chorobą
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Twój Styl/ Plotek

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl