Pamiętacie Sebastiana Wątrobę z W11? Starszy aspirant był gwiazdą programu TVN, jednak po zakończonej emisji paradokumentu, nie zrezygnował z planów filmowych. Dzisiaj ciężko go rozpoznać, od 10 lat odpoczywa na zasłużonej policyjnej emeryturze.

Swego czasu seriale śledcze były szalenie popularne. Widzowie w szczególności upodobali sobie W11, w którym występowały trzy pary śledczych. Do jednej z nich należał Sebastian Wątroba i Joanna Czechowska. Jak dzisiaj wygląda starszy aspirant?

Sebastian Wątroba z W11 jest na policyjnej emeryturze

Warto tutaj dodać, że w W11 nie występowali aktorzy, tylko prawdziwi policjanci, którzy zawodowo pracowali jako mundurowi. Ostatnia, osiemnasta seria serialu paradokumentalnego została wyemitowana w marcu 2014 roku. Co się stało z Sebastianem Wątrobą?

Okazało się, że serial TVN-u to nie był koniec przygody policjanta z telewizją. Później mogliśmy go zobaczyć na ekranie Sprawiedliwi. Wydział kryminalny oraz Ślad. Gwiazdor zaliczył również swój debiut na wielkim ekranie w filmie historycznym Dywizjon 303. Historia prawdziwa.

10 lat temu Sebastian Wątroba przeszedł na policyjną emeryturę. Ciężko stwierdzić czym się obecnie zajmuje, na jednym ze zdjęć na Instagramie widać jak pracuje z domu w swoim domowym biurze, które urządził w… pokoju dziecka! Jedno jest pewne: na pewno się nie nudzi, ponieważ jest szczęśliwym ojcem aż trójki pociech.

Policjant widocznie w przeszłości nie miał szczęścia w miłości, ponieważ aż dwa razy się rozwodził. Obecnie jest w trzecim związku małżeńskim i wygląda na to, że wszystko układa się dobrze.

Sebastian Wątroba z W11 wygląda dzisiaj zupełnie inaczej

Sebastian Wątroba regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 3 tys. internautów.

Chętnie dzieli się tam swoimi zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Widać, że bardzo docenia czas ze swoimi dziećmi, ponieważ zdjęcia z nimi pojawiają się stosunkowo często.

Jednak uwagę najbardziej przykuwa obecny wygląd gwiazdora. Trzeba przyznać, że czas jest dla niego łaskawy i jako mężczyzna w średnim wieku prezentuje się doskonale. Jego wiek zdradza tylko siwizna, która pojawiła się na jego włosach oraz zaroście. Zupełnie inaczej niż zapamiętaliśmy z programu!

Którą parę z serialu lubiliście oglądać najbardziej? Ostatnio pisaliśmy również o Anne Palce, więcej znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Sebastian Wątroba
fot. ARTUR BARBAROWSKI/East News

Pamiętacie Sebastiana Wątrobę z W11?

Sebastian Wątroba
fot. instagram.com/seba.watroba

Aktor od 10 lat jest na policyjnej emeryturze.

Sebastian Wątroba
fot. instagram.com/seba.watroba

Wygląda na to, że nawet na emeryturze policjant nie osiadł na laurach. Pokazał, jak pracuje z domu!

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Plotek

Poprzedni artykułUlga na dziecko w 2021. Nawet 4 tysiące złotych dla rodziców, którzy mają trójkę dzieci
Następny artykułKacper S. przyznał się do zabójstwa. Na procesie powiedział jaki miał motyw
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl