Od policjanta do rozpoznawalnego aktora — Sebastian Wątroba z kultowego serialu paradokumentalnego „W11” zdobył sympatię setek widzów. Kiedy jego służba dobiegła końca, mógł poświęcić się nowemu hobby, a także swojej rodzinie.

Sebastian Wątroba przepracował w policji niemal 10 lat, zanim zabłysnął przed kamerami i podbił serca widzów. Nie wszyscy fani zdają sobie sprawę, że ulubieni bohaterowie „W11” byli prawdziwymi funkcjonariuszami.

Partner serialowej Nadkomisarz Joanny rozpoczął służbę w 1995 roku i aż do 2004 roku pozostawał czynny zawodowo. Był związany z wydziałem kryminalnym w Chrzanowie, a na emeryturę przeszedł w 2010 r., 4 lata przed zakończeniem emisji programu.

Sebastian Wątroba zdobył popularność dzięki „W11”. Na emeryturze zaczął realizować nową pasję

Dziś Sebastian Wątroba ma na swoim koncie nie tylko 15 lat służby w policji, ale także kilka ról telewizyjnych — m.in. w takich produkcjach, jak „Gierek”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, czy „Proceder”. Niedawno pokazał także skrypt do odcinka „Na dobre i na złe” w którym miał wystąpić. Jak przystało na prawdziwego celebrytę, już od kilku lat wzbudza zainteresowanie mediów — zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Wiadomo, że bohater „W11” trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu i doczekał się gromadki dzieci. Owoc pierwszego małżeństwa aktora, Krzysztof, 13 maja skończył 28 lat. Związek z Olgą Chabinowską przyniósł mu natomiast kolejnego syna i córeczkę — Antoniego (ur. 2010 r.) i Amelię. (ur. 2012 r.). Obecnie jego żoną jest Sabina Wątroba.

Gwiazdor nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie pokazuje się na zdjęciach, nierzadko w towarzystwie dzieci, lub innych zaskakujących gości. Nie tak dawno temu pozował z Zygmuntem Chajzerem, czy też członkiem zespołu „Poparzeni kawą trzy”, Jackiem Kretem.

Nawet w przerwie pomiędzy angażami, Sebastian Wątroba aktywnie udziela się podczas akcji społecznych oraz kulturowych. Wolne chwile zaś spędza uprawiając sezonowe sporty i ciesząc się towarzystwem bliskich. Chętnie wspomina jednak „stare dobre czasy”, a na jego profilu nierzadko lądują kadry z „W11”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chcał się rozwieść. Poruszające doniesienia
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl