Program „W11 – Wydział Śledczy” przez blisko dekadę królował na antenie TVN. Na popularność paradokumentu, opowiadającego o pracy krakowskich policjantów kryminalnych, wpłynęło między innymi zaangażowanie do obsady prawdziwych mundurowych. Wśród nich był między innymi Sebastian Wątroba. Trudno uwierzyć, co robi i jak wygląda dziś była gwiazda serialu.

Sebastian Wątroba z „W11” po latach

Przed telewizyjną przygodą Wątroba pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie – czynną służbę pełnił jednak tylko do 2004 roku, kiedy wyemitowany został pierwszy odcinek serialu. W 2010 roku – w wieku 37 lat – przeszedł on zaś na policyjną emeryturę (w stopniu starszego aspiranta).

Były funkcjonariusz nie skończył jednak przygody z aktorstwem, mimo że nagrywanie „W11” zakończono ostatecznie w 2014 roku. Kilka lat później przez kilkanaście odcinków pojawiał się bowiem s serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. Wystąpił także w filmie „Dywizjon 303”.

Niewielu wie jednak, że od ponad 8 lat były gwiazdor TVN toczy spór z ze Związkiem Artystów Scen Polskich i samą stacją. Ta ma się bowiem nie zgadzać na wypłaty tantiem dla osób występujących w produkcjach paradokumentalnych. Sprawa sądowa (założona przez kilku byłych członków obsady) wciąż jest w toku.

Sebastian Wątroba chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych – właśnie tam zobaczyć można, jak obecnie wygląda 48-letni dziś były mundurowy.

Jesteście zaskoczeni zmianami?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl