Widzowie TVN z pewnością pamiętają postać Sebastiana Wątroby — budzącego sympatię i zaufanie policjanta z „W11”. Po odejściu z serialu wystąpił w kilku produkcjach, a także pozbył się nałogu.

Paradokumentalny serial kryminalny „W11” był emitowany na antenie TVN przez 10 lat. Wyjątkową cechę produkcji stanowił fakt, że osoby wcielające się w nasze ulubione postacie na co dzień pracowały w policji. Być może właśnie temu zabiegowi serial zawdzięczał swoją autentyczność i zaskarbił sobie sympatię widzów.

Sebastian Wątroba — życie po „W11”

W 2010 roku media obiegła zaskakująca informacja — jeden z policjantów, a zarazem bohaterów „W11” ogłosił, że przechodzi na emeryturę. Sebastian Wątroba już wcześniej zakończył czynną służbę. Po odejściu z policji postanowił rozwijać karierę aktorską.

Po „W11” wystąpił w takich produkcjach, jak „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” czy „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. W 2020 roku ukazał się kolejny film z jego udziałem: „Krime Story. Love Story”, gdzie wystąpił u boku takich gwiazd, jak Małgorzata Kożuchowska czy Wiktoria Gąsiewska.

Dzięki portalowi Dzień Dobry TVN wiemy, że prywatnie aktor jest w związku małżeńskim z Sabiną Wątrobą. Ma także trójkę dzieci z poprzednich małżeństw: Krzysztofa z pierwszego oraz Amelię i Antoniego z drugiego związku.

Sebastian Wątroba ma dobry kontakt z dziećmi i chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Odkąd zerwał z rolą w „W11” rzucił także palenie i zaczął uprawiać zdrowy styl życia.

Gwiazdor „W11” walczy o tantiemy

Przeszłość jednak nie daje o sobie zapomnieć. Od jakiegoś czasu media donoszą, że Sebastian Wątroba do tej pory nie uzyskał należnych mu tantiem od TVN-u. Chodzi o rzekomo niezgodny z prawem zapis w jego kontrakcie, zwalniający stację z wypłaty środków.

Podczas rozmowy z „Plejadą” aktor zasugerował, że szykuje się do kolejnej sprawy. Stawką jest aż siedemnaście milionów złotych. Oprócz gwiazdora „W11”, w sprawę włączonych jest siedmioro innych aktorów.

Na szczęście problemy z wypłatą nie zaważyły na dalszych decyzjach życiowych byłego policjanta. Ostatnio Sebastian Wątroba pochwalił się swoim „prezentem imieninowym” – epizodem w serialu”Na dobre i na złe”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Źródło: Pomponik

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl