Od aktorstwa w przebojowych filmach, przez pracę za kulisami, jako projektantka mody, po tworzenie ponadczasowych przebojów. Dziś przyszedł czas także na własną kolekcję kosmetyków! Jaki jest sekret piękna Jennifer Lopez?

Świat obserwuje ją z podziwem od wielu lat, zastanawiając się, jakie są sekrety piękna Jennifer Lopez i jak zatrzymała czas, mimo skończonych 51 lat.

Sekret piękna Jennifer Lopez jest w Twojej kuchni!

Na szczęście dla nas piosenkarka chce tego samego dla nas. I osiągniemy to za pomocą składnika, który każdy z nas ma w swojej kuchni. Jaki jest sekret piękna Jennifer Lopez? Jest to oliwa z oliwek!

„Moja mama mówiła, że ​​oliwa z oliwek jest lekiem na wszystko” – mówi Jenn. „To naprawdę działa. Kiedy pracowaliśmy nad linią kosmetyków, zaznaczyłam, że musi ona opierać się na ekstrakcie z oliwy z oliwek”.

Kompleks oliwek zawarty w JLo Beauty to czteroskładnikowa mieszanka skwalanu, sfermentowanego oleju, oleju z pierwszego tłoczenia i ekstraktu z liści, które pomagają dostarczać skórze przeciwutleniacze. W badaniach klinicznych udowodniono, że pomaga utrzymywać nawilżenie nawet przez cały dzień, regeneruje i pozostawia cerę świetlistą, promienną.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.