W trakcie swojego życia zainspirowała ona niezliczoną liczbę kobiet do kopiowania jej charakterystycznej fryzury, eleganckich ubrań i swobodnego stylu. W tym artykule zdradzamy sekrety piękna księżnej Diany. Jak dbała ona o urodę każdego dnia?

Sekrety piękna księżnej Diany – jak dbała ona o urodę każdego dnia?

Krem ​​nawilżający aplikowany przed makijażem.

Jej makijażystka zdradziła, że zawsze zaczynały one makijaż od aplikacji kremu nawilżającego. Następnie, nakładała ona podkład dokładnie dopasowany do jej odcienia skóry i używała korektora, aby rozświetlić okolice oczu.

Odpowiednia pielęgnacja cery.

Podczas gdy wiele osób zazdrościło Dianie cery, księżna cierpiała podobno na trądzik różowaty. W walce z nim używała zarówno olejku różanego, jak i masek z awokado, aby złagodzić stan zapalny.

Diana była bardzo rozsądna, jeśli chodzi o jej skórę. Zawsze zmywała makijaż na koniec dnia i upewniała się, że ma czystą twarz przed nałożeniem make up’u.

Unikanie niebieskiej kredki.

Księżna początkowo uwielbiała nosić niebieską kredkę. Jej makijażysta skutecznie jednak jej tego odradził. Osoby o niebieskich oczach nigdy nie powinny nosić ołówka, ani cienia w tej właśnie barwie. Ten zabieg sprawia, że spojrzenie traci blask.

Eksperymenty ze szminką.

Diana często testowała nowe kolory szminki w zależności od jej nastroju. W latach 80-tych preferowała róż. Później wolała ona odważniejsze odcienie z nutami brązu lub pomarańczy.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.