Seks doświadczenia, które każdy z nas powinien przeżyć. Zastanawialiście się nad tym, jakie powinny być? Znamy na to odpowiedź i mamy dla was konkretne przykłady. To będzie naprawdę gorące!

Seks w trójkącie, w samochodzie, w samolocie, ze starszym partnerem/ką. To tylko czubek listy rzeczy, które powinniśmy spróbować. Doświadczenie w łóżku jest szalenie ważne i nie możemy go lekceważyć, dają nam one dużo radości i mogą przynieść świetne efekty w dalszych seksualnych doświadczeniach. 

Najsłynniejszy magazyn dla panów – Playboy, przygotował specjalną listę rzeczy, których powinniśmy spróbować w łóżku. Wzbudziliśmy waszą ciekawość? Mamy nadzieję, że tak! 

Seks doświadczenia, jakie powinniśmy mieć?

Lista, którą wam przedstawimy, jest o tyle ciekawa, że została napisana przez kobietę. Lista do odhaczenia jest długa i pełna kontrowersyjnych pozycji, nie musicie próbować wszystkiego, ale umówmy się, że wybierzecie sobie chociaż pięć, ok? 😉 Inspiracje są nam potrzebne do życia, także miłej zabawy w czytaniu.

 1. Różnorodność – fajnie, jeżeli mamy kilku/kilkunastu partnerów seksualnych. Bardzo dobrze jest zbierać doświadczenie i mieć po prostu porównanie. 
 2. Starsza partnerka/partner – bez wątpienia słyszeliście o instytucji „Pani Robinson”. Starszy partner dzięki swojemu doświadczeni może zaspokoić nas w sposób, jakiego nie znaliśmy. Spróbujcie, jeżeli traficie na odpowiednią osobę – seks będzie bajeczny.
 3. Kochanek z zagranicy – Najlepsza zabawa zaczyna się wtedy, kiedy ani ty, ani on/ona nie mówicie dobrze we wspólnym języku. Mowa ciała zaczyna pracować i łóżkowa sytuacja może się rozwinąć tylko dzięki pierwotnym instynktom. 
 4. Siła fizyczna – zaskoczymy was, nie chodzi o bicie i nie chodzi o silnego faceta. Równie dobrze kobieta może być silniejsza niż facet. Takie doświadczenie raczej nie jest standardem, więc może być bardzo ciekawe.
 5. Seks-rekwizyt – nie, nie chodzi o zabawki erotyczne, chodzi o wykorzystanie drugiej osoby, jako przedmiotu do przyjemności. Scenariusz? Ona/on chce cię tylko wykorzystać do zemsty na partnerze, który go/ją zdradził. Brzmi niefajnie? Spokojnie, to może być naprawdę podniecające.
 6. Media społecznościowe – obczajasz czasem Krzyśka z liceum albo Karolinę z kolonii? Nastoletnie fantazje można teraz przekuć w rzeczywistość, sprawdź za pomocą FB czy ma kogoś i umów się na randkę. Seks z osobą, której nie widziało się długo, a która była kiedyś naszą fantazją, może być nieziemski. 

Seks na jedną noc, a może w pracy?

 1. Seks na jedną noc – nie przeżyłeś tego nigdy? Warto, jest to superpodniecające. Nie pytaj o imię, nie poznawaj nicku z Insta. Niech nic cię nie interesuje, liczy się tylko przyjemność.
 2. Wideo – cóż…zabawa nieco ryzykowna, ale bardzo podniecająca, sama myśli, że ktoś może to obejrzeć powoduje dreszczyk emocji.
 3. Numerek w miejscu publicznym – Spróbuj! W kinie, w parku, w lesie. Myśl, że ktoś może nas oglądać, może doprowadzić do szczytowania o wiele szybciej.
 4. Swinger party – będziesz w szoku, jak wiele jest takich miejsc w większych miastach. Doświadczenie ekstremalne, ale może okazać się strzałem w dziesiątkę! 
 5. Seks w pracy – Uwaga! Nie robimy tego z przełożonymi, bo to może skończyć się kiepsko. Nie podrywamy również zajętych, i takich w małżeństwie. W innym wypadku – wszystkie chwyty dozwolone, najlepiej, żeby druga strona również wiedziała, że to jednorazowa przygoda.
 6. Brat przyjaciółki – Niech pierwsza rzuci kamieniem ta, która nigdy nie miała ochoty na brata koleżanki! 
 7. S&M – Sado-maso nie jest dla każdego i absolutnie, NIGDY nie rób nic przeciwko sobie, ale jeżeli korci cię spróbować, zrób to!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Ksiądz chce „wychować” kobiety. Domaga się podatku od dekoltu
 2. Choroby weneryczne. Osiągnęliśmy rekordowe liczby, czas się bać?
 3. Przemoc domowa. Historie kobiet, które są bite przez mężów