Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda seks po narkotykach i alkoholu? Narkotyki mogą spotęgować w nas uczucie euforii i wyzwolić w nas nasze najdziksze zachowania. Mogą okazać się niezapomnianym doznaniem na całkiem nowym poziomie...

O ile nie żyjesz zamknięty w zakonie, dobrze wiesz, że spora część naszego społeczeństwa lubi sobie poszaleć. Wiele z nas bierze narkotyki, a prawie wszyscy uprawiamy seks. Te dwie rzeczy bardzo często się ze sobą przenikają, doprowadzając do naprawdę niezapomnianych doznań. Narkotyki wpływają na naszą percepcję, zwiększając zazwyczaj naszą odwagę i pozbawiają nas hamulców.  

Alkohol  

via GIPHY

 

Zdecydowanie nie polecamy, żebyście brali narkotyki i popijali je alkoholem, taka mieszanka może grozić utratą zdrowia, albo czymś jeszcze gorszym… Niestety osobom pod wpływem obu substancji często przypisywane są napaści na tle seksualnym.

Jak alkohol wpływa na jakość naszego seksu?

Mówi się, że nic tak dobrze nie rozkłada nóg i rozpycha rozporków, jak kilka kieliszków wódki. Przypuszczalnie połowa z nas znalazła się tu z powodu tego, że mamusia z tatusiem kiedyś zalali się na imprezie. Po alkoholu łatwiej nawiązujemy kontakty i szybciej wyzbywamy się wstydu.

Kokaina i amfetamina  

via GIPHY

Miejskie legendy głoszą, że najlepsze i najdziksze orgie napędzane są kokainą i fetą. Po prostu te narkotyki podtrzymują apetyt na seks. Większość opinii, jakie przeczytacie w internecie na temat seksu po twardych narkotykach mówią o dzikim, nieokiełznanym doznaniu.  

 –  Nie mogłam uwierzyć w to co się dzieje, nigdy wcześniej nie przeżyłam tak silnego i  intensywnego orgazmu…- napisał anonimowy użytkownik na jednym z portali  (pis.oryg)

–  …gdy moja dziewczyna robiła mi laskę myślałem, że wyrwie go razem z jajkami…ssała go tak mocno, że nie byłem pewny czy to ona czy odkurzacz. Polecam!- Marcin 28 lat (pis.oryg)

– nie sądziłam, że ten wieczór tak  się skończy, byłam na drinku z przyjaciółką. W którymś momencie zaproponowała mi żebyśmy wzięły szybką kreskę w toalecie. Wieczór skończył się na czworokącie z dwójką nieznajomych. Było fantastycznie – napisał anonimowy użytkownik na jednym z portali (pis.oryg)

Zioło

via GIPHY

Marihuannę zaliczamy do kategorii narkotyków miękkich, ale i po niej seks podobno jest rewelacyjny. Przeprowadzone na ten temat badania również potwierdzają spotęgowaną satysfakcję. Mężczyźni czują się po niej znacznie lepszymi kochankami, a kobiety odczuwają u siebie zdecydowanie większy popęd. Orgazm po nich ponoć jest kosmiczny, a podniecenie podczas stosunku jest wielokrotnie większe.

– Dla mnie nie ma lepszego wieczoru z ukochaną niż ten który po zapaleniu kończy się dzikim seksem… – Tomek 21 lat (pis.oryg)

Regularnie z moją żoną uprawiamy seks po zapaleniu blanta, nie ma nic lepszego. – Bartek 33 lata (pis.oryg)

MDMA

via GIPHY

 

Legendy krążą o tym, jak czujemy się po MDMA. Na pewno słyszeliście opowieści o tym, że komuś wydawało się, że wyrosła mu trzecia ręka albo, że został elfem. Wyobrażacie sobie, co musi się dziać podczas seksu? Na forach internetowych możemy przeczytać m.in. o tym, że świat stanął w miejscu, a seks wydawał się niczym uprawiany w kosmosie.

– Liczyła się tylko przyjemność… – napisał anonimowy użytkownik jednego z portali (pis.oryg)

Czułam się jak w innej czasoprzestrzeni, byłam w kosmosie razem z grupą roześmianych kosmitów… – Lena 24 lata. (pis.oryg)

Tak ciężkie narkotyki, to zabawa dla zaawansowanych. U większości osób wywołuje ona całkowitą euforię, wymieszaną z maksymalną empatią do wszystkiego i wszystkich.  

To pewne, że seks po narkotykach jest magicznym doświadczenien. Możemy po nim doświadczyć doznań, których w żadnych innych okolicznościach nie poznamy. Warto jednak pamiętać o tym, że narkotyki mogą spowodować u nas odwrotny skutek – możemy wpaść w paranoję, depresje albo stać się agresywni. UWAGA – mogą zdarzyć się także niechciane ciąże! No i nie zapominajmy, że narkotyki uzależniają i mogą być dla niektórych bardzo niebezpieczne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oliwia Bieniuk dodała „zwykłe” zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół
  2. Jesz jajka? Patrz jak wpływają na twój organizm
  3. Obrzydliwe. Magda Gessler ujawnia jak WROBIONO ją w poważną operację