Seks inspirowany światem zwierząt może być ciekawym urozmaiceniem tradycyjnych pozycji seksualnych. Czas podkręcić atmosferę w sypialni dzięki 5 zwierzęcym pozycjom seksualnym.

Ludzie uwielbiają obserwować świat zwierząt. Możemy nauczyć się wielu ciekawych rzeczy od innych ssaków, a jedną z nich są ciekawe pozycje seksualne. Zapraszamy do lektury.

Seks inspirowany światem zwierząt?

Seks powinien obu partnerom sprawiać przyjemność. Dzięki zaproponowanym przez nas pozycjom seksualnym poczujecie zew natury i odkryjecie zupełnie nowe doznania. Spojrzycie na siebie i na seks zupełnie inaczej, na świeżo.

Jeśli od jakiegoś czasu w waszej sypialni panuje nuda i rutyna, a jedyne pozycje seksualne, które stosujecie to misjonarska i na jeźdźca – 5 zwierzęcych pozycji seksualnych podkręci atmosferę i wypuści na zewnątrz wasze ukryte bestie.

NA KROKODYLA. Wyobraź sobie, że ty i twój partner przygotowujecie romantyczną kąpiel z szampanem i pachnącymi olejkami. Gorąca woda rozluźni wasze mięśnie, a zapach olejków pobudzi zmysły. Możecie wprowadzić się w nastrój pieszcząc swoje ciała nawzajem, a kiedy będziecie gotowi na prawdziwą ucztę zmysłów, niech partnerka odwróci się do partnera tyłem i oprze rękoma o krawędź wanny. Żeby mężczyzna mógł swobodnie zacząć penetrację, kobieta powinna unieść wysoko biodra. Tylko uważajcie na wylewającą się wodę ;).

NA ŚLIMAKA. To jedna z tych pozycji, w której przydaje się elastyczność partnerki. Jeśli kobieta uprawia jogę lub lubi się rozciągać, pozycja na ślimaka nie powinna sprawić żadnych problemów. Dzięki tej pozycji seks będzie ekscytującym, choć akrobatycznym wyczynem. Bawcie się tą pozycją, niech wszystko będzie lekkie i przyjemne, w pościeli nie musicie być poważni — niech wasze akrobatyczne wyczyny będą fajną zabawą. Jak wygląda seks w pozycji na ślimaka? Partnerka kładzie się na łóżku i unosi nogi do góry tak, aby kolana dotykały jej piersi — jej sylwetka ma przypominać skorupę ślimaka. Mężczyzna wyprostowany podchodzi do niej i niczym ślimak wślizguje się w nią i rozpoczyna penetrację. Kiedy partner będzie już w środku, kobieta może oprzeć swoje nogi na jego ramionach i unieść pośladki.

Seks pozycje, które podkręcą atmosferę w sypialni?

NA KRABA. Ta pozycja zapewnia bardzo głęboką penetrację i jest polecana każdemu, kto ma ochotę na tzw.slow sex, w którym żaden z partnerów nie spieszy się, ruchy są wolniejsze, ale dokładniejsze. Kiedy uprawiacie seks w pozycji kraba wasze splecione ciała wyglądem przypominają tego skorupiaka. Jeśli jesteście fanami pozycji na kowbojkę, to ta pozycja na pewno przypadnie wam do gustu. Oferuje jednak bardziej intensywną stymulację przedniej ściany pochwy, co w efekcie sprawia, że partnerka odczuwa większą przyjemność i szybciej może osiągnąć orgazm. Partner powinien położyć się płasko na łóżku, wtedy kobieta siada na partnerze i zakłada nogi za jego ramiona i wygina się do tyłu. Penis mężczyzny będzie wygięty podczas ujeżdżania przez partnerkę, co może wywoływać pewien dyskomfort na początku, ale wystarczy kilka chwil, by się do tego przyzwyczaić.

NA WILKA. Jest to „dzika” modyfikacja tradycyjnego pieska. Będziecie potrzebować jakiegoś mebla czy łóżka do oparcia. Wtedy kobieta staje tyłem do swojego partnera, a przodem do łóżka czy stołu. Wyginając się najbardziej jak tylko może, opiera ręce o mebel. Mężczyzna penetruje ją od tyłu, a dzięki temu, że penetruje ją od tyłu i nie musi używać rąk, by ją trzymać, może pieścić łechtaczkę kobiety. Seks na wilka pozwala również na głęboką penetrację.

NA SŁONIA. Ta pozycja seksualna jest inną modyfikacją tradycyjnego pieska. Zapewnia intensywne doznania przy niewielkim nakładzie sił. Seks przy użyciu tej pozycji wygląda następująco: kobieta kładzie się płasko na brzuchu — może złączyć lub rozszerzyć nogi, to zależy od indywidualnych preferencji. Opcja ze złączonymi nogami zapewnia mocniejsze doznania. Mężczyzna kładzie się na partnerce i rozpoczyna penetrację.

Myślicie, że seks z wykorzystaniem tych 5 inspirowanych światem zwierząt pozycji będzie lepszy niż seks z tradycyjnymi pozycjami seksualnymi?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Związek na odległość? Mamy 9 sprawdzonych sposobów, żeby było idealnie
  2. Warszawa wymarzonym miejscem dla wegan. Zajęliśmy 7. miejsce
  3. Nowy iPhone XS i XR od Apple. Zobacz nowe modele

źródło: ckm.pl