Seks w Wielkim Mieście, to jeden z najbardziej znanych seriali na świecie. Historię czterech przyjaciółek śledzili niemal wszyscy. Teraz serialowi Carrie (Sarah Jessica Parker) i Mr Big (Chris Noth), postanowili trochę poflirtować na Instagramie. Myślicie, że możemy liczyć na powrót kultowego serialu?

Nie ma wątpliwości, że najbardziej rozpoznawalną parą serialu byli oczywiście Carrie Bradshaw i Mr Big. Ich perypetie mogliśmy śledzić od pierwszego sezonu, chyba wszyscy kibicowali ich miłości, prawda? Oczywiście, nieraz uważałyśmy, że Aidan Shaw, był dużo bardziej odpowiednim facetem dla miłośniczki butów od Manolo Blahnika, ale czy można sprzeciwić się prawdziwej miłości?

Seks w Wielkim Mieście

Ich serialowa miłość nie zawsze była łatwa, wszyscy byliśmy czasem źli na Biga za jego postępowanie, a czasem kompletnie nie mogliśmy zrozumieć Carrie. Mimo to musimy się wspólnie zgodzić, że nigdy nie mieliśmy dość tej dwójki.

Teraz okazuje się, że aktorzy, którzy odgrywali przez tyle lat parę, prywatnie również darzą się sympatią. Spędzili wspólnie sześć sezonów serialu, a mimo to nadal jest między nimi chemia. Jakby mogło jej zabraknąć? Widzieliśmy ją w większości odcinków Seksu w Wielkim Mieście, czternaście lat po emisji ostatniego odcinka i równo 8 lat po ostatnim pełnometrażowym filmie – nadal coś płonie.

Serialowi Carrie i Mr Big flirtują na Instagramie

Najsłynniejsze serialowa para, postanowiła ostatnio nieco o sobie przypomnieć. Na oczach wszystkich, uroczo flirtowali na Instagramie.

Chris Noth udostępnił na swoim profilu bardzo seksowne zdjęcie. Ujęcie z siłowni pokazało, że ten 63-latek nadal jest w świetnej formie! Fakt ten nie umknął jego serialowej koleżance, Sarah Jessica Parker, w uroczy i figlarny sposób postanowiło skomentować zdjęcie starego kolegi. Napisała:

– Wciąż wyglądasz super! Buziak!

seks w wielkim mieście
instagram.com

Nie można się jej dziwić, tylko spójrzcie na zdjęcie Chrisa! Aktor odpowiedział koleżance za pomocą emotikonek. Naprawdę aż się wzruszyliśmy, czy to znak, że jest nadzieja na powrót serialu, albo kolejny film? Czas pokaże, my jesteśmy pełni nadziei, ponieważ jak do tej pory, żadna kobieca paczka nie skradła tak naszego serca jak – Carrie, Charlotte, Mirand i Samantha.

Seks w wielkim mieście
instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Makijaż, który wysmukli Twoją twarz
  2. Joanna Krupa wzięła potajemny ślub w Stanach
  3. Owalna szczoteczka do makijażu – do czego służy i jak jej używać?