Seks jest ważną częścią każdego związku. Wiadomo, że potrzeba czasu i cierpliwości, by poznać swojego partnera i dowiedzieć się co go kręci i jak zachowuje się za zamkniętymi drzwiami sypialni.

Istnieją jednak czerwone flagi — konkretne zachowania, które powinny zwrócić twoją uwagę. Poniżej przygotowaliśmy dla was listę 5 sygnałów, że twój facet jest beznadziejny w łóżku.

Beznadziejny seks. Czy on jest dobrym kochankiem?

Każda kobieta marzy o wspaniałym kochanku, który zaspokoi wszystkie jej potrzeby. Dobry kochanek nie potrzebuje wielu słów, by udowodnić, że seks z nim wyniesie cię na wyżyny erotycznych doznań. Jeśli jednak twój facet zrobi jedną z tych 5 rzeczy, nie łudź się, że będzie dobry w łóżku:

  1. Nie ma poczucia humoru. Jest sztywny (nie tam gdzie trzeba). Nie potrafi się wygłupiać ani nie śmieje się z twoich żartów. Zapewne seks też bierze zbyt poważnie, więc wszystko, czego możesz oczekiwać, to martwa cisza.
  2. Prezerwatywa? A po co? Ten typ jest totalnie nieodpowiedzialny. Nigdy nie nosi ze sobą prezerwatyw, nie lubi ich używać, bo twierdzi, że wtedy w stosunku nie ma dreszczyku emocji. Beznadziejny przypadek. Odradzamy!
  3. Uważa się za wielkiego Casanovę. Ciągle opowiada o swoich podbojach miłosnych. Czasem nawet myli twoje imię ze swoją byłą. W swojej głowie jest najwspanialszym kochankiem świata. Zazwyczaj na wielkich słowach się kończy.
  4. Jest egoistą. Wszystko kręci się wokół niego i wokół jego przyjemności. Dla niego seks to zaspokojenie swoich własnych potrzeb. Nie myśli o partnerce, priorytetem jest zawsze on sam. Dobry kochanek potrafi poświęcić swojej partnerce uwagę i zadbać o jej potrzeby w łóżku.
  5. Lubi pijany seks. Czy to dlatego, że wie o swoich przeciętnych umiejętnościach, czy może potrzebuje więcej odwagi, a może tak bardzo nie lubi erotycznych igraszek, że woli znieczulić się dużą ilością alkoholu i wtedy spółkować z partnerką? Tak czy inaczej, od faceta, który musi wychylić kilka głębszych, by coś między wami doszło, trzymajcie się z daleka.

Jaki według was jest idealny kochanek? Czy zachowanie waszego partnera opisuje któryś z powyższych przykładów?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieca twarz podczas orgazmu

Obraz 1 z 16

www.marcosalberti.commarcos@marcosalberti.com.br

ZOBACZ TEŻ:

  1. 51-letnia Salma Hayek z bikini. Seksowniejsza niż Kim Kardashian?
  2. Pytania, które chce zadać KAŻDA zdradzona kobieta
  3. Uczestniczka „Warsaw Shore” zmieniła swoją twarz! Wygląda jak Anella

źródło: damsko.pl