Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Oddała syna, by poddać się leczeniu
Robert Głowacki
Robert Głowacki 17.07.2019 12:00

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Oddała syna, by poddać się leczeniu

Selma Blair
isntagram.com @selmablair

Selma Blair choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda filmowych hitów takich jak: Szkoła uwodzenia, czy Legalna blondynka jest ciężko chora, o czym poinformowała fanów na swoim Instagramie. Stan aktorki jest na tyle poważny, że ta musiała oddać syna, by móc poddać się dalszemu leczeniu. Zamieściła wzruszający wpis.

Selma Blair jest jedną z bardziej utalentowanych aktorek z Hollywood, a jej role z filmów takich jak: Hellboy, czy Legalna blondynka stały się niemalże kultowe. Gwiazda niezbyt chętnie opowiada o swojej prywatności, jednak ostatnie wydarzenia w jej życiu skłoniły ją do poinformowania fanów o aktualnym stanie jej zdrowia. Aktorka od kilkunastu lat choruje na stwardnienie rozsiane.

Selma Blair: choroba

Wielkim szokiem dla mediów na całym świecie było wyznanie, na jakie zdecydowała się rok temu Selma Blair. Gwiazda zwierzyła się prasie, że od kilkunastu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Aktorka długo czekała na diagnozę, a lekarze bagatelizowali jej stan zdrowia tłumacząc, że objawy są spowodowane menopauzą. Blair jest wciąż jest aktywna zawodowo, jednak w jednym ze swoich postów na Instagramie podzieliła się z fanami stanem swojego zdrowia. Nie jest kolorowo!

Obudziły mnie koszmary. Napiłam się wody i podeszłam do okna, żeby pooddychać. Wdech i wydech. Boli mnie szyja, głowa i nogi – napisała Selma Blair.

Selma Blair musiała zostawić syna

Okazało się, że poprzedni wpis, w którym Selma Blair opisywała swoje bóle, zwiastował coś znacznie gorszego. Stan gwiazdy ewidentnie musiał się pogorszyć, bo ta poinformowała, że musi opuścić swojego 7-letniego syna. Jest to jedyna opcja, aby mogła poddać się dodatkowemu leczeniu. Na swoim Isntagramie gwiazda zamieściła zdjęcie, na którym w ręku trzyma fotografie swojego ukochanego synka. W opisie w nieco tajemniczy sposób opisała swoją obecną sytuację i zaznaczyła, że znajduje się w miejscu, które ma jej pomóc w walce z chorobą.

Jestem tutaj. Nie jestem z moim synem. Jestem w miejscu, w którym ma mi się polepszyć. Potrzebuję wierzyć w coś niepewnego. Dziwne. Liczę na duchy tego świata bardziej niż myślałam. Dziękuję- napisała.

W dalszej części wpisu Selma Blair wyznaje, że najbardziej zależy jej na synu i to dla niego robi teraz rzeczy, o które by się nie podejrzewała. Aktorka zaznacza, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby jak najskuteczniej walczyć z chorobą. Gwiazda może liczyć na wsparcie rodziny, a także koleżanek po fachu m.in. Reese Witherspoon, Mia Farrow czy Brooke Shields. Stwardnienie rozsiane jest nieuleczalną chorobą, jednak odpowiednie leczenie choroby może zatrzymać jej rozwój. Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za Selmę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Selma Blair

Selma Blair zamieściła poruszający wpis.

Selma Blair

Gwiazda od wielu lat choruje na stwardnienie rozsiane.

Selma Blair

Gwiazda musiała opuścić syna, aby poddać się leczeniu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do sieci trafiło wspólne zdjęcie Zbigniewa Wodeckiego i Maryli Rodowicz. Nikt go wcześniej nie widział
  2. Partner Anny Wendzikowskiej to bajecznie przystojny milioner. Nie szczędzą sobie czułości
  3. Izabela Trojanowska znów się uśmiecha. Kto sprawia, że jest szczęśliwa?
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: plotek.pl