Ser o smaku prosecco? Marzenia właśnie stają się rzeczywistością. Kochamy ser, a ten w wersji różowej sprawia, że nasza miłość zamienia się w obsesję.

Produkt wzbudza bardzo skrajne emocje. Z jednej strony – euforia, z drugiej – niesmak. Koneserzy zarówno wina, jak i sera uważają, że takie połączenie to zbrodnia dla każdego z nich.

Jak powstał ser o smaku prosecco?

Firma The Great British Cheese Company, która specjalizuje się w lususkowych wyrobach z nabiału, stanęła na wysokości zadania. Stworzyła produkt, który zachwyci niejedno podniebienie. Kremowy Wensleydale (gatunek sera) został wzbogacony o malinowy, delikatny aromat. Jego barwa i wygląd wzbudzają zainteresowanie. My jesteśmy na tak.

Skusicie się?

ZOBACZ VIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezużyteczne wynalazki, które nigdy nie zmienią świata
  2. Gerard Depardieu oskarżony o GWAŁT na 22-latce. Jest oświadczenie!
  3. Julia Wieniawa i Antek Królikowski. To KONIEC??

źródło: kobieta.pl

Poprzedni artykułWiemy, które znaki zodiaku pasują do siebie…w łóżku!
Następny artykułMa 5 lat i wygląda jak dorosła kobieta. Czy istnieją jakieś granice?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.