Serce jej męża zawsze było zdrowe, dobrze działające. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna będzie miał jakiekolwiek problemy zdrowotne z nim związane. A jednak, o mało nie doszło do tragedii, bo którejś nocy okazało się, że organ znienacka przestał pompować krew. Nigdy by się nie obudził, gdyby nie… stolik stojący przy łóżku. 

Ta historia brzmi, jakby nigdy nie miała prawa się wydarzyć, a jednak. Jest jak najbardziej prawdziwa, a kobieta, która się nią podzieliła, ma dokumentację medyczną, która to poświadcza. Historia o tym, jak serce jej męża nagle się zatrzymało, ma zaskakująco pozytywne zakończenie. 

Serce jej męża przestało bić

Stephanie wciąż nie wie, dlaczego tamtej nocy doszło do zatrzymania akcji serca jej męża. Mężczyzna zawsze był zdrowy, wysportowany — wydawało się, że nie ma możliwości, by stało się coś takiego. A jednak, okazało się, że mężczyzna choruje na jakąś niewykrytą ostatecznie chorobę i której nocy, kiedy mieli kłaść się spać, jego serce po prostu przestało bić. 

— Nie pamiętam wiele — napisała Stephanie — zbyt wiele medycznych terminów i skomplikowanych nazw, żeby je zliczyć, ale zapamiętałam jednego mężczyznę. Fizjoterapeutę, który powiedział, że bez tego stolika nocnego byłabym wdową — opowiedziała. Tamtej nocy, mąż kobiety złamał sobie kręgosłup, upadając, kiedy stracił przytomność. Cudem, ten wstrząs przywrócił pracę jego serca. 

Wierzysz w magię?

Stephanie zaczyna wierzyć. Ponieważ nie tylko tamtego dnia jej mąż przeżył. Dzisiaj, lata później, żyje nadal. To życie dużo trudniejsze niż to, które prowadzili przed jego wypadkiem, ale jest z nią i z dziećmi, a to liczy się najbardziej. I nawet osoby, które nie są przesądne, muszą uznać, że to piękny zbieg okoliczności, że podczas trzeciej rocznicy jego przeżycia taką przepowiednię znaleźli w ciasteczku z wróżbą:

— Będziesz wiódł długie, szczęśliwe życie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

serce
fot. Stephanie Hanrahan, facebook.com

Ich życie zmieniło się, kiedy serce mężczyzny stanęło. 

serce
fot. Stephanie Hanrahan, facebook.com

Cudem przeżył. 

serce
fot. Stephanie Hanrahan, facebook.com

Gdyby nie stolik nocny, byłaby wdową. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. 3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródła: lovewhatmatters.com

Poprzedni artykułRoksana Węgiel zawiesza karierę. Wszystko ze względu na rodzinę
Następny artykułCezary Pazura po raz pierwszy powiedział, dlaczego się rozwiódł. Doszło do zdrady?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego