Serial o przygodach energicznej i pomysłowej 9-latki podbił serca dzieci na całym świecie. Jak dziś wygląda Pippi Langstrumpf? Odtwórczyni głównej roli nadal przypomina wesołą dziewczynkę, której poczynania mieliśmy okazję oglądać na ekranach telewizyjnych.

Pippi Langstrumpf, Pippi PończoszankaFizia Pończoszanka, nieważne, w jaki sposób ją nazywaliśmy to właśnie ona, większości z nas umilała dzieciństwo. Jej osobowość była nie do podrobienia, a kreatywność przechodziła najśmielsze oczekiwania wszystkich. Mimo że od tego czasu minęło już kilkadziesiąt lat, tej piegowatej twarzy, burzy rudych włosów i psotnego uśmiechu nie da wymazać z pamięci. Serial pamiętamy doskonale pomimo upływu lat.

Pippi Langstrumpf 2020: jak wygląda?

Pippi Langstrumpf w 2020 roku w dalszym ciągu wygląda, jak dziewczynka której losy mieliśmy okazję śledzić na małym ekranie od lat 40. XX. Wszystko wskazuje na to, że czas dla Inger Nilsson, która dziś ma 60 lat, postanowił się zatrzymać. Burza włosów w rudym odcieniu oraz szeroki, zarażający optymizmem uśmiech w dalszym ciągu są jej znakami rozpoznawczymi.

Jakiś czas temu, szwedzka aktorka udzieliła wywiadu dla TVP2. W wywiadzie z dziennikarką Pytania na Śniadanie zdradziła, jak w jej przypadku wyglądało zmaganie się z popularnością.

– Zawsze wszystkim powtarzałam, że ja jestem Inger, że mam osobowość Inger, a nie Pippi. Ludzie mi wcale tego nie ułatwiali, bo chcieli, żebym była tą Pippi […– powiedziała aktorka.

Serial kochali wszyscy. Co dziś robi Inger Nilsson?

Inger Nilsson dziś w dalszym ciągu związana jest z aktorstwem i występami na scenie. W rozmowie z dziennikarką, Pytania na śiadanie, Kasią Camilleri, uchyliła rąbka tajemnicy.

-[…] Teraz nadal pracuję jako aktorka. Zagrałam nawet w polsko-szwedzkim filmie Intruz (2015 rok) – powiedziała wówczas aktorka. 

Oprócz tego skupiła się na życiu prywatnym. Pomimo tego, że powrót do codziennej rzeczywistości nie był najłatwiejszym zadaniem, wzorowo się z nim uporała. W wywiadzie zdradziła również, co dziś robią jej przyjaciele z planu Maria Persson (Annika) i Pär Sundberg (Tommy).

-Maria pracuje w szpitalu, a Par jest biznesmenem. Stracili zainteresowanie aktorstwem – szczerze przyznała. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

serial
fot. kadr z serialu ” Pippi Langstrumpf”

Kultowy serial znają dzieci na całym świecie.

serial
fot. kadr z Dzień dobry TVN

Kilka lat temu Inger Nilsson pojawiła się w Pytaniu na śniadanie.

serial
fot. Mandatory Credit: Photo by IBL/REX (10508776a) Inger Nilsson, the original Pippi Longstocking, and Ann-Louice Dahlgren ‚A piece of my heart’ film premiere, Rigoletto, Stockholm, Sweden – 16 Dec 2019

Tak wygląda obecnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Położne biją na alarm. Nowy trend wśród mam jest niebezpieczny dla ich zdrowia
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Wymarzony relaks – kto ma ochotę na odprężający wieczór w wannie?
  4. Margaret wzięła ślub! To najbardziej oryginalna ceremonia w polskim show-biznesie ZDJĘCIA
  5. 500 plus wcale nie działa, jak powinno? Nowe statystyki są naprawdę zaskakujące
  6. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

 

Poprzedni artykułGłówny Inspektorat Sanitarny wycofuje popularny produkt. Ma trujący pierwiastek, trzeba go wyrzucić
Następny artykułGwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.