Seriale z dawnych lat były naprawdę wspaniałe. Minimalny nakład środków wystarczył, by Polacy tłumnie zasiadali przed telewizorami. Wystarczyła dobra fabuła i żadne efekty specjalne nie były potrzebne! Pamiętacie Kariokę ze Stawiam na Tolka Banana? To była postać!

Serial powstał na kanwie powieści pod tym samym tytułem i, mimo że miał tylko 7 odcinków, na stałe zapisał się w kartach popkultury jako kultowy. Warszawska grupa trudnej młodzieży tak porwała młodych widzów, że do dziś wszyscy pamiętają o losach Karioki i jej bandy. Którą postać lubiliście najbardziej?

seriale
fototeka.fn.org.pl

Pamiętacie jeszcze seriale z dawnych lat? Aż łezka się w oku kręci!

Poprzedni artykułZnana aktorka pochwaliła się zdjęciami ze swojej imprezy. Zasady? Nie wchodzisz w makijażu
Następny artykułGroził żonie nożem, potem podpalił auto, w którym były też jego dzieci. Były sportowiec stanie przed sądem
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.