SexMasterka marzy o karierze piosenkarki. Podekscytowana swoimi osiągnięciami w branży muzycznej nie spoczęła na laurach. Wręcz przeciwnie, postanowiła udoskonalić swoje umiejętności wokalne i zaczęła chodzić na lekcje śpiewu.

Każdy utwór muzyczny SexMasterki natychmiast staje się hitem internetu. Nic w tym dziwnego. Wszystkie jej klipy kipią seksem, wulgarnością i wyuzdanymi scenami, a jak wiadomo, to od zawsze sprzedawało się najlepiej.

SexMasterka chodzi na lekcję śpiewu

SexMasterce od początku zarzucano brak talentu wokalnego. Celebrytka zawsze twierdziła, że w jej utworach nie chodzi o głos, ale o dobrą zabawę. Okazuje się jednak, że Anieli spodobało się śpiewanie i teraz marzy o karierze piosenkarki. Seks – gwiazda podeszła do sprawy bardzo poważnie i zaczęła nawet chodzić na lekcję śpiewu, jak twierdzi, do jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce. Jest bardzo podekscytowana tym, że odkryła swoją nową pasję.

Aniela zapowiedziała, że kończy z nagrywaniem piosenek dla zabawy. Teraz planuje zostać prawdziwą piosenkarką. Widać, że SexMasterka podeszła do sprawy na poważnie, gdyż jak mówi, trenuje od świtu do nocy. Co ciekawe, celebrytka jest pewna, że nauczy się śpiewać ładnie i czysto. Dodatkowo przyszła piosenkarka zapowiada nowy hit! Jak zwykle twierdzi, że będzie jeszcze lepszy niż poprzednie.

Co sądzicie o jej twórczości? Przypominamy: