SexMasterka zrobiła swoim fanom na Walentynki nie lada niespodziankę. Wydała nowy klip „Głębokie Gardło”, który w dwie godziny ma już ponad 250 tys. wyświetleń na YouTube. O dziwo, klip zbiera pozytywne komentarze wśród internautów.

SexMasti również i tym razem zadbała o to, aby oprawa wizualna zwracała uwagę bardziej niż to, co usłyszymy. Klip kipi seksem, dwuznacznościami i wyuzdanymi scenami. Tym razem popularna snapchaterka szokuje nie tylko negliżem, ale także tekstem piosenki.

– Daj go potrzymać, nim zanurzę się głęboko. Język wypinam, żebyś poczuł samą rozkosz – śpiewa w swoim klipie SexMasterka.

Co ciekawe, SexMasti nawiązuje w swoim tekście do znanych youtuberów, a także do Popka. Śpiewa o tym, żeby nie słuchać Multiego, a od futra Malczyńskiego droższy jest zaledwie jej jeden paznokieć. Jeśli chodzi o Popka, to jego pięść jest wolniejsza od ust autorki. 

ZOBACZ TEŻ: SexMasterka zdradza kulisy swojego ŚLUBU. „Będę szła NA SMYCZY w białym LATEKSIE”

Internauci komentują

Co ciekawe, niektórzy internauci twierdzą, że piosenka jest całkiem przyzwoita i da się jej słuchać. Inni zwracają uwagę na zbyt dużą ilości autotune, ale czemu się dziwić? SexMasterka nie jest przecież zawodową piosenkarką.

– Ej mega progres w porównaniu do tamtych gówien

– Wpada w ucho 😯😯😍😍😁😁😂😂 to troche smutne … 🤣😂😂

– Tego da się nawet słuchać. Brawo mastii

– Autotiune festiwal 2018

ZOBACZ WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=bWMBlG9oLSo

źródło: apynews.pl

ładowanie...

Zobacz również