Connect with us

Showbiz

SexMasterka z nowym klipem „Głębokie Gardło”. W klipie Popek, Multi i Malczyński

Opublikowane

-

SexMasterka zrobiła swoim fanom na Walentynki nie lada niespodziankę. Wydała nowy klip „Głębokie Gardło”, który w dwie godziny ma już ponad 250 tys. wyświetleń na YouTube. O dziwo, klip zbiera pozytywne komentarze wśród internautów.

SexMasti również i tym razem zadbała o to, aby oprawa wizualna zwracała uwagę bardziej niż to, co usłyszymy. Klip kipi seksem, dwuznacznościami i wyuzdanymi scenami. Tym razem popularna snapchaterka szokuje nie tylko negliżem, ale także tekstem piosenki.

– Daj go potrzymać, nim zanurzę się głęboko. Język wypinam, żebyś poczuł samą rozkosz – śpiewa w swoim klipie SexMasterka.

Co ciekawe, SexMasti nawiązuje w swoim tekście do znanych youtuberów, a także do Popka. Śpiewa o tym, żeby nie słuchać Multiego, a od futra Malczyńskiego droższy jest zaledwie jej jeden paznokieć. Jeśli chodzi o Popka, to jego pięść jest wolniejsza od ust autorki. 

ZOBACZ TEŻ: SexMasterka zdradza kulisy swojego ŚLUBU. „Będę szła NA SMYCZY w białym LATEKSIE”

Internauci komentują

Co ciekawe, niektórzy internauci twierdzą, że piosenka jest całkiem przyzwoita i da się jej słuchać. Inni zwracają uwagę na zbyt dużą ilości autotune, ale czemu się dziwić? SexMasterka nie jest przecież zawodową piosenkarką.

– Ej mega progres w porównaniu do tamtych gówien

– Wpada w ucho 😯😯😍😍😁😁😂😂 to troche smutne … 🤣😂😂

– Tego da się nawet słuchać. Brawo mastii

– Autotiune festiwal 2018

ZOBACZ WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=bWMBlG9oLSo

źródło: apynews.pl

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy