Co się stało z prezenterką? Wellman wyszła w połowie „Dzień Dobry TVN”. Nagłe zniknięcie dziennikarki z anteny zaskoczyło i przestraszyło jej fanów

Wygląda na to, że popularna dziennikarka, która wydaje się być bardzo odporna fizycznie i psychicznie (o czym świadczy jej wieloletnia kariera telewizyjna) nie dała rady.

ZOBACZ TEŻ: Hit TVN wraca na antenę! Widzowie mają jedno życzenie

Dorota Wellman wyszła w połowie programu

Dorota Wellman wyszła nagle w połowie „Dzień Dobry TVN”. Zamiast pary prowadzących, widzowie zobaczyli już tylko Marcina Prokopa, który do końca trwania tego wydania „Dzień Dobry TVN” pojawiał się na ekranie bez partnerki.

Nie wiadomo dokładnie co było przyczyną nagłego zniknięcia prowadzącej. Dziennikarka była na antenie od rana, a potem musiała ją po prostu opuścić.

https://www.instagram.com/p/BEMDpRZx3oM/?tagged=dorotawellman

Dziennikarka zaniemogła

Wellman prawdopodobnie zwyczajnie zaniemogła, ale co było konkretną przyczyną jej niemocy pozostaje póki co jedną, wielką niewiadomą.

Marcin Prokop, który był najbliżej Doroty Wellman, gdy zaczęło się z nią dziać coś złego, ograniczył się jedynie do zdawkowej informacji, że Wellman ma niedyspozycję i nie wiadomo czy wróci, by współprowadzić z nim program.

ZOBACZ TEŻ: Piękna gwiazda TVN urodziła. Zobacz jej oszałamiające zdjęcia

Popularny duet

Pozostaje mieć nadzieję, że dziennikarce nie dolega nic poważnego i będzie mogła powrócić do telewizji śniadaniowej.

Sprawa poruszyła fanów prezenterki i widzów TVN, tym bardziej że para Wellman i Prokop to od lat najbardziej lubiany zespół prowadzących „Dzień Dobry TVN”.

Źródło: pikio.pl 

ZOBACZ GALERIĘ:

https://www.instagram.com/p/BduMemonBUB/?tagged=dorotawellman

ładowanie...

Zobacz również