Siedmioraczki — samo słowo brzmi zaskakująco! Nic dziwnego, że kiedy ich mama dowiedziała się, ile dzieci rozwija się w jej brzuchu, była trochę zaniepokojona. Teraz jednak minęło już 20 lat, a wszystko okazało się rozwijać w jak najlepszym porządku. Jak dzisiaj wyglądają pierwsze siedmioraczki? Mamy ich zdjęcia. 

Małżeństwo miało już jedną córkę, urodzoną w 1996 roku, jednak kobieta leczyła się na problemy związane z bezpłodnością. Właśnie wtedy zaszła w ciążę po raz kolejny, tym razem aż z siódemką dzieci. To niezwykłe wydarzenie zwróciło na ich rodzinę oczy całego świata. Uwielbialiśmy przyglądać się temu, jak dorastają siedmioraczki. Dzisiaj są już dorosłe, czym się zajmują?

Jak wyglądają pierwsze siedmioraczki?

Pierwsze siedmioraczki są już całkiem dorosłe. Urodzone w 1997 roku, niedawno skończyły właśnie 22 lata. Jednak ich istnienie wciąż przyciąga wiele uwagi. W końcu ta siódemka jest pierwszą tak dużą ciążą wieloraką, z której wszystkie dzieci dożyły dorosłości. 

Ponieważ takie ciąże są zazwyczaj dużo bardziej skomplikowane, lekarze zaoferowali rodzicom aborcję niektórych z dzieci. Ci jednak zdecydowanie odmówili, zdecydowani, że nie mogą wybierać spośród dzieci, z których już kochali wszystkie. Postanowili „zdać się na łaskę boską”. Na całe szczęście, podczas porodu wszystko poszło sprawnie i dzieci urodziły się zdrowe. 

Pierwsze siedmioraczki dziś

Dzisiaj pierwsze siedmioraczki są zaledwie miesiąc po swoich 22. urodzinach, a w ich życiach wydarzyło się już bardzo dużo. Natalie, Kelsey, Nathan i Joel przyjęli zaoferowane ich stypendia na prywatnej uczelni, a ich rodzeństwo Kenny i Alexis woleli wybrać uniwersytet stanowy. Brandon zaciągnął się do wojska. 

W maju 2019 roku jako pierwsza spośród całej siódemki Natalie wyszła za mąż. Brandon również oświadczył się swojej wybrance, którą poślubił w sierpniu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siedmioraczki
youtube.com/user/TODAYNBC

Kiedy się urodziły, dzieci robiły furorę w mediach.

siedmioraczki
youtube.com/user/TODAYNBC

Teraz są już dorośli. 

siedmioraczki
youtube.com/user/TODAYNBC

Wciąż przyciągają uwagę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródła: wikipedia.org

Poprzedni artykułJak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą
Następny artykułMałpka żyje na…grzbiecie psa. Zostali najlepszymi przyjaciółmi, są nierozłączni
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego