Simpsonowie to z pewnością jedna z bardziej znanych kreskówek na świecie, która w niektórych kręgach jest uznawana już za kultową. Mamy bardzo smutną wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Producent Simpsonów oraz Ricka i Morty’ego nie żyje. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 54 lat, a o jego śmierci poinformowała stacja, z jaką współpracował zmarły producent. 

Nie żyje producent Simpsonów i Ricka i Morty’ego. Wiadomość o śmierci producenta przekazała stacja telewizyjna Adult Swim. Mężczyzna zmarł w swoim domu w niedzielę 23 września. Simpsonowie oraz Rick i Morty to nie jedyne seriale, jakie wyprodukował J. Michael Mendel. 

Nie żyje producent serialu Simpsonowie

Producent serialu Simpsonowie nie żyje. J. Michael Mendel, bo o nim mowa zmarł w wieku 54 lat w swoim domu. Żona zmarłego producenta w rozmowie z mediami wyznała, że mężczyzna odszedł w niedzielę 23 września w ich wspólnym domu. Powiedziała również, że przyczyna jego zgonu była naturalna. Stacja telewizyjna, z jaką związany przez wiele lat był J. Micheal Mendel zamieściła w Internecie specjalny wpis poświęcony zmarłemu koledze.

Simpsonowie
flickr.com

– Wszyscy z Adult Swim są zdruzgotani odejściem Mike’a Mendela. Mike był sercem całej rodziny Ricka i Morty’ego, będzie nam brakować jego talentu i dowcipu. Mike był szanowanym zdobywcą nagród Emmy, producentem z 25-letnim doświadczeniem w branży, który pokierował i wspierał pokolenia artystów, pisarzy i twórców, a jego nieobecność odczuje cała społeczność. Składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom w tym trudnym czasie – czytamy w oświadczeniu stacji.

Simsponowie
kadr z wideo Rick’s Sacrifice | Rick and Morty | Adult Swim/YouTube

W Internecie pożegnalny wpis zamieścił również Justin Roiland, który przez wiele lat przyjaźnił się z producentem.

– Mój przyjaciel, partner i producent Mike Mendel odszedł. Jestem zdruzgotany. Serce mi pęka. Nie wiem, co bez Ciebie zrobię, Mike – napisał Roiland. 

Simposnowie
Twitter

Kim był J. Michael Mendel?

J. Michael Mendel był amerykańskim producentem telewizyjnym. Najbardziej popularne jego produkcję to przede wszystkim Simpsonowie oraz Rick i Morty, jednak to nie jedyne dzieła, jakie wyszły spod jego ręki. Mendel miał na swoim koncie współpracę z takimi produkcjami jak Przerysowani, Jerry Maguire, Sit Down, Shut Up czy Good Vibes. Zmarł niespodziewanie w wieku 54 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Mama „sprzedała” 15-letnią Demi Moore obcemu mężczyźnie za 500 dolarów. „To był gwałt”
  3. Katarzyna Warnke wyznaje: „Pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie jest fryzjer”
  4. Pies znalazł zakopanego w ziemi noworodka. Nikt inny go nie zauważył
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza