Sinead McNamara była dwudziestoletnią australijską modelką. Dziewczyna zginęła podczas pobytu w Grecji na jachcie meksykańskiego miliardera. Lokalna policja wciąż próbuje ustalić, jak doszło do zdarzenia. 

Sinead McNamara zginęła na jachcie meksykańskiego miliardera. Alberto Baillèresa był magnatem z branży wydobywczej. Dziewczyna pracowała na jachcie od czterech miesięcy. Co stało się na łodzi i jak doszło do zdarzenia? Policja wciąż próbuje ustalić, jak doszło do zdarzenia. 

Co było przyczyną śmierci Sinead McNamara? 

Jak podaje serwis Plotek, Sinead McNamara została znaleziona na łodzi. Dziewczyna była zaplątana w liny na tyłach jachtu. Niestety, podczas transportu helikopterem do szpitala, Sinead McNamara zmarła. Dalej dowiadujemy się, że w momencie znalezienia dwudziestoletniej modelki załoga była obecna na pokładzie. Jak podaje portal Noizz, załoga jachtu liczyła dwadzieścia cztery osoby. 

Do śmierci dwudziestolatki doszło podczas dwudniowej nieobecności miliardera i jego rodziny, podaje BBC. Informacje o śmierci dziewczyny potwierdził w sobotę brat modelki. 

Przyczynę śmierci Sinead McNamara owiewają tajemnicze okoliczności. Jak podaje Plotek.pl, zagraniczne portale sugerują, że kobieta mogła popełnić samobójstwo. Policja spędziła ostatnie dni na przesłuchiwaniu wszystkich możliwych świadków i zbieraniu dowodów, które mogą pomóc w śledztwie, podaje The Guardian. 

Powołując się na portal The Australian, matka kobiety, Kylie, była w trakcie podróży do swojej córki, gdy dowiedziała się o jej tragicznej śmierci. Ponadto, rzeczniczka prasowa władz Kefaloni, miejsca, w którym doszło do tragicznego zdarzenia, poinformowała, że nie może udzielać informacji w trakcie prowadzonego śledztwa. 

Sugeruje się, że Sinead McNamara przesłała ukrytą wiadomość do swoich fanów. Pod jej postem, który opublikowała na Instagramie dwa tygodnie temu napisała: „Zabierz mnie z powrotem tam, gdzie moim jedynym zmartwieniem nie była pęknięta czaszka”, podaje The Guardian. 

Sinead McNamara była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wiemy również, że bardzo kochała podróże i przygody. Przyjaciele wspominają ją jako osobę otwartą, aktywną i zawsze otoczoną najbliższymi, podaje portal BBC. 

 

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Po alkoholu jesteśmy „łatwiejsi”? Dlaczego?
  2. Nowa Zelandia chce zakazać posiadania KOTÓW!
  3. Pacjentka oskarżyła lekarza o gwałt! Miał wykorzystać ją po operacji

źródła: plotek.pl, fakt.pl, noizz.pl, theguardian.com, bbc.com, theaustralian.com

 

Poprzedni artykuł8 gwiazd, które były sławne, a teraz mają „zwykłą” pracę
Następny artykułZespół disco polo pędził 240 km/h. Fani są wściekli