Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siostra Viki Gabor jest przepiękna! Kibicowała piosenkarce od początku
Karina Sulich
Karina Sulich 06.01.2020 20:04

Siostra Viki Gabor jest przepiękna! Kibicowała piosenkarce od początku

siostra
unsplash.com

Siostra Viki Gabor od zawsze była ogromnym wsparciem dla młodej artystki. Niezależnie od wzlotów czy upadków, zawsze stała przy boku piosenkarki. Poza wielkim sercem może pochwalić się również nietuzinkową urodą!

Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci nie ukrywa, jak ogromnym wsparciem jest dla niej jej rodzina. Siostra wschodzącej gwiazdy młodego pokolenia, towarzyszyła jej zarówno podczas przesłuchań do programu The Voice Kids jak i finału Eurowizji Junior. Viki Gabor znana jest nie tylko ze swojego dojrzałego głosu, ale także zachwycającej urody. Okazuje się, że jej starsza o 4 lata siostra również jest niezwykle piękna i utalentowana. Poznaliście już Melisę Gabor?

Kim jest siostra Viki Gabor?

Siostra Viki Gabor to 16-letnia Melisa. Dziewczyny łączy ze sobą niezwykła więź. Obie zachwycają wszystkich swoją urodą. Ciemne włosy i piękna śniada karnacja to zasługa romskich korzeni. Okazuje się, że Melisa tak samo jak Viki jest uzdolniona muzycznie. Komponuje oraz tworzy teksty piosenek!

Komponujemy własne piosenki. Mam nadzieję, że którąś z nich uda mi się nagrać na moją pierwszą płytę. Siostra gra na gitarze i pianinie. Ja na razie na niczym nie gram, ale bardzo bym się chciała nauczyć zdradziła pewnego razu młoda wokalistka w rozmowie z Gazetą Krakowską.

Utalentowana rodzina

Siostry Gabor wywodzą się z niezwykle muzykalnej rodziny. Ich rodzice mieli zespół folklorystyczny, w którym wykonywali tradycyjną muzykę cygańską. Jeden z utworów mogliśmy usłyszeć podczas przesłuchań do drugiej edycji The Voice Kids, w których trakcie Vicki wystąpiła razem z mamą. Młoda wokalistka poszła jednak w ślady taty i odnajduje się w bardziej popowych numerach. Czy kiedyś nagra wspólny singiel z Melisą? Jak wygląda siostra artystki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siostra

Zarówno siostra, jak i mama Viki zachwycają urodą.

siostra

Dziewczyny są bardzo zżyte.

siostra

Cała rodzina kibicuje młodej piosenkarce!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia