Siostra Roberta Lewandowskiego jakiś czas temu zdecydowała się zakończyć sportową karierę. Jak wieści donoszą, niezwykle piękna kobieta spodziewa się dziecka. Czy postanowiła skupić się na życiu rodzinnym? Piłkarz właśnie pokazał ich wspólne zdjęcie.
Macierzyństwo to szczególny czas, wart wszystkich odstępstw i wyrzeczeń. Nie jedna kobieta, która dowiaduje się, że zostanie matką, decyduje się na przerwanie kariery, szczególnie jeżeli jej praca nie jest typowym zawodem. Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska, spodziewa się kolejnego potomka i zakończyła karierę sportową.

Kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?

Milena Lewandowska zakończyła karierę. Starsza siostra Roberta Lewandowskiego, tak jak jej brat miała smykałkę do sportu i była zawodniczką siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej. Kobieta postanowiła zakończyć karierę i skupić się na życiu rodzinnym.

Milena Lewandowska, a dokładniej Milena Lewandowska-Miros w 2014 roku wzięła ślub z Radosławem Mirosem, z którym wspólnymi siłami otworzyli markę Signor Leone z elegancką odzieżą męską. Małżeństwo ma już jedno dziecko, wspaniałego synka Leona, lecz jak donoszą najnowsze wieści, rodzina ma ulec powiększeniu.

  1. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik
  2. Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą

Siostra Roberta Lewandowskiego w ciąży

Siostra Roberta Lewandowskiego jest w ciąży, a przynajmniej tak donosi serwis Pudelek.pl. Do tej pory nikt z rodziny, jak i sama zainteresowana, nie potwierdzili tych radosnych wieści.

Wiemy, że dziecka spodziewa się również Anna Lewandowska. Czy oznacza to, że w rodzinie pojawi się dwójka nowych potomków? Niecierpliwie czekamy. Tymczasem Milena Lewandowska w sobotę 8 lutego świętowała swoje urodziny. Kobieta, chcąc podziękować za wszystkie życzenia, dodała na swój Instagram zdjęcie z wielkim bukietem kwiatów, umieszczonym w ciekawym miejscu. Czyżby siostra Roberta Lewandowskiego starała się coś ukryć? Ich wspólne zdjęcie pojawiło się też na profilu sportowca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siostra
instagram.com/lewandowskamilena7

Media donoszą, że siostra Roberta Lewandowskiego jest w ciąży. Czy właśnie to ukrywa za wielkim bukietem kwiatów?

siostra
instagram.com/lewandowskamilena7

Milena Lewandowska to niezwykle piękna kobieta, wraz z mężem tworzą świetną parę.

siostra
instagram.com/lewandowskamilena7

Anna Lewandowska jest bardzo blisko z siostrą swojego męża.

siostra
instagram.com/_rl9

Piłkarz pochwalił się pięknym zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  3. Zakochana Urszula Dudziak spełnia swoje marzenia. ”Serce nie siwieje”
  4. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  5. Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawka
  6. Widzowie Królowych życia kochali ją. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą

źródło: pudelek.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.