Siostra znanego muzyka zmarła kilka miesięcy temu. Znalezioną ją nieprzytomną, ale lekarze nie byli w stanie jej uratować. Śledztwo miało potrwać kilka dni, ale dopiero dziś ujawniono, co znajdowało się w jej krwi. Co zabiło 18-latkę?

Siostra brytyjskiego piosenkarza Louisa Tomlinsona, członka zespołu One Direction, zmarła w marcu 2019 roku. Została znaleziona w swoim mieszkaniu, ale pomoc nie została wezwana natychmiast. Zrozpaczona rodzina nie jest w stanie pogodzić się ze stratą kolejnej już ukochanej osoby.

Siostra Louisa Tomlinsona nie żyje

Siostra 27-letniego muzyka Louisa Tomlinsona zmarła 13 marca tego roku. 18-letnia projektantka została znaleziona w swoim mieszkaniu, gdzie miała upaść z nieznanych przyczyn. Spekulowano, że mogła cierpieć na ukrytą wadę serca, jednak te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone. Przyczyny zgonu miały zostać poznane po szczegółowych badaniach, jednak dopiero dziś ujrzały światło dzienne.

siostra
instagram.com/felicitegrace

Louis nie wypowiadał się na temat tragicznej śmierci, ale głos zabrały ich młodsze siostry, 14-letnie bliźniaczki, który pożegnały Felicite w mediach społecznościowych. Trzy lata wcześniej ich mama zmarła na białaczkę, a 18-latka źle zniosła jej śmierć. Wpadła w złe towarzystwo i wcześnie sięgnęła po używki.

Jak zmarła Felicite Tomlinson?

Felicite Tomlinson zmarła na skutek przedawkowania niedozwolonych substancji. Daily Mirror informuje, że po śmierci matki nastolatka wpadła w depresję i uzależniła się od narkotyków. Rodzina miała wysłać ją na odwyk do Egiptu, ale po powrocie do domu Felicite zaczęła spotykać się z dawnym towarzystwem.

siostra
instagram.com/felicitegrace

Dlaczego Felicite Tomlison umarła? Przyjaciółka 18-latki, Zainab Mohammed, która znalazła ją nieprzytomną, miała wyznać śledczym, że dzień wcześniej zażywały kokainę. Dziewczyna twierdzi, że nie miała pojęcia, że Felicite przed pójściem spać wzięła też leki psychotropowe i opioid, które stały się zabójczą mieszanką prowadzącą do ataku serca. Gdy Zainab Mohammed znalazła nieprzytomną koleżankę, nie wezwała pogotowia od razu. Najpierw zadzwoniła do znajomego, bo chciała go zapytać, co powinna zrobić. Śledczy ustalili, że śmierć nastolatki była przypadkowa i nie można mówić o celowym odebraniu życia. Z powodu podobnej mieszanki niebezpiecznych substancji w ubiegłym roku zmarł amerykański raper Mac Miller, były chłopak Ariany Grande.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty
  3. Piotr Woźniak-Starak pochowany w Fuledzie. Tak wygląda jego niezwykły grób
  4. Jolanta Kwaśniewska w młodości wyglądała olśniewająco. Na starych zdjęciach ma długie włosy
  5. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni
  6. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej

Źródła: eska.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułDoda była w sądzie dwa razy w ciągu jednego dnia. Jedna sprawa dotyczyła Haidara, a druga. Pełne zaskoczenie
Następny artykułAgata: „Podczas szczepienia panicznie bałam się igły. Zdenerwowana pielęgniarka uderzyła mnie w twarz”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.