Siostra Michała Szpaka nie może wrócić do Polski z Włoch. W rozmowie z Faktem zdradziła, jak w rzeczywistości prezentuje się tamtejsza sytuacja. Odbywam obecnie kwarantannę – mówi. 
 
Włochy to obecnie państwo, w którym znajduje się najwięcej przypadków osób zakażonych koronawirusem. Okazuje się, w kraju przebywa również siostra Michała Szpaka. Kobieta została odcięta od rodziny. Sytuacja we Włoszech jest dramatyczna – komentuje w rozmowie z portalem Fakt24.
 
 
Siostra Michała Szpaka uwięziona we Włoszech
 
Siostra Michała Szpaka, Marlena Szpak, obecnie przebywa we Włoszech. Niestety, nie może wrócić do kraju. W rozmowie z portalem Fakt24 kobieta zdradziła, jak w rzeczywistości maluje się sytuacja w jednym z najpiękniejszych miejsc Europy. 
 
 
– Władze państwa oraz służby zdrowia zarządziły drastyczne ograniczenia względne każdego obywatela i dopiero wtedy ludzie przebili „szklaną bańkę” niedowierzań i świadomie zaczęli zamykać się w domach, by odbyć kwarantannę – mówi Faktowi24 Marlena Szpak. 
 
Siostra Michała Szpaka w wywiadzie podkreśliła, że sytuacja we Włoszech jest dramatyczna. Kobieta obecnie odbywa kwarantannę i zdradza, że ten, kto jej nie przestrzega, zostaje obciążony karą mandatu od 206 euro, a nawet aresztu do trzech miesięcy.   
 
Dlaczego siostra Michała Szpaka nie może wrócić do Polski? Siostra Michała Szpaka nie może wrócić do Polski, ponieważ zostały zamknięte wszelkie granice. W rozmowie z Dawidem Koczurem Marlena Szpak przyznaje, że stara się przekazywać swojej rodzinie jak najbardziej obiektywne informacje, po to, by nie powielili błędów popełnionych przez Włochów.
Kobieta prężnie działa również na swoim Instagramie, gdzie opisuje wszelkie zmiany zachodzące we Włoszech. Sytuacja jest na tyle poważna, że stworzono hierarchię osób leczonych. 
Dlaczego Marlena Szpak znalazła się we Włoszech i kim prywatnie jest siostra scenicznego gwiazdora?
Kim jest siostra Michała Szpaka?
 
Siostra Michała Szpaka to polska śpiewaczka operowa, która mieszka w Neapolu. Marlena Szpak ma 34-lata. Ten z was, kto odwiedził październikowy koncert Michała Szpaka na Torwarze w 2019 roku, mógł zobaczyć wspólny wykon utalentowanego rodzeństwa
 
Warto przypomnieć niezapomniany filmik, na którym Michał Szpak śpiewa Happy Birthday To You Marlena, jeżeli jeszcze się zastanawiacie, rozwiejemy wasze wątpliwości. Uwielbiany piosenkarz w ten sposób składał urodzinowe życzenia swojej starszej siostrze. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
siostra
fot. instagram.com @marlenaszpak_official

Siostra Michała Szpaka utknęła na kwarantannie we Włoszech.

siostra
instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak jest bardzo związany ze swoją rodziną.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: Fakt.pl
Poprzedni artykułWysokość mandatu zależy też od rasy posiadanego psa. Jeśli jesteś posiadaczem 1 z 11 ras, zapłacisz fortunę
Następny artykułNie żyje uwielbiany muzyk. Artysta poważnie chorował, smutne wiadomości przekazała rodzina
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.