Siostra urodziła dziecko swojemu bratu. Znamy powody tej decyzji. Choć sprawa jest dość nieoczywista, to zdaniem rodzeństwa nie mogli znaleźć lepszego rozwiązania. Ważną rolę odegrał czynnik finansowy, skomplikowane prawo i ich bliska relacja. Wyjaśniamy!

Kobieta zdecydowała się urodzić dziecko, aby pomóc bratu. Choć brzmi to niewiarygodnie, to właśnie taka jest prawda na temat niedawnych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Kwestie prawne i finansowe spowodowały, że było to jedyne wyjście z trudnej sytuacji. Zobaczcie, jak to tego doszło!

Siostra urodziła dziecko bratu

Michael Smith i Scott Stephenson są zaręczeni od trzech lat. Od dawna marzyli o dziecku, dlatego sprawdzali wszelkie możliwe sposoby, które ułatwiłyby im zostanie rodzicami. Okazało się, że procedury adopcyjne dla związków homoseksualnych są dość skomplikowane, a pary nie stać na skorzystanie z usług surogatki. Z pomocą przyszła Chapelle Cooper, siostra Michaela.

Kobieta postanowiła urodzić dziecko swojemu bratu i jego narzeczonemu. Mężczyźni byli niezwykle wdzięczni i szczęśliwi, bo obaj bardzo ufają Chapelle. Do zapłodnienia została użyta jej komórka jajowa i nasienie Scotta. W trakcie ciąży zaręczeni mężczyźni wspólnie opiekowali się kobietą i pilnowali, aby niczego jej nie zabrakło.

Surogatka-siostra urodziła

Piętnaście dni przed planowanym porodem, 12 lipca o 5:30 urodziła się Harper Elizabeth Smith. Dziewczynka przyszła na świat w ciągu niecałej godziny. To nie był pierwszy poród Chapelle – kobieta ma już siedmioletnią córkę, która jest zachwycona, że została starszą siostrą.

– To dar od naszej siostry, która urodziła dziewczynkę w niecałą godzinę bez żadnego bólu. Jesteśmy zdumieni siłą i odwagą Chapelle. Nigdy nie będziemy w stanie jej za to podziękować — pisał Michael na Facebooku.

Mężczyzna przyznaje, że spełniło się jego największe marzenie. Zawsze chciał zostać ojcem, a decyzja jego siostry sprawiła, że w końcu stało się to możliwe. Dziewczynka mieszka już ze swoimi rodzicami, ale Chapelle często ją odwiedza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KOBIETA
facebook.com/chapelleknockout.cooper.3

Chapelle Cooper urodziła dziecko swojemu bratu i jego narzeczonemu.

kobieta
facebook.com/chapelleknockout.cooper.3

Biologicznym ojcem dziewczynki jest narzeczony jej brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia.Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  3. Nie żyje wybitna Polka. Była słynną tancerką, zachwycała cały świat
  4. Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
  5. Nastolatka zginęła w wypadku samochodowym. Kilka minut wcześniej wysłała wiadomość powodującą ciarki na plecach
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje