Connect with us

Showbiz

Godlewska przeszła KOLEJNĄ OPERACJĘ?! „Wyglądasz jak drag queen”

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Jedna z sióstr Godlewskich, Małgorzata, wrzuciła dziś na swojego Instagrama nowe zdjęcie z podpisem „nowa ja”. Zdjęcie wywołało falę niepochlebnych komentarzy internautów. Czyżby przeszła kolejną operację? 

Siostry Godlewskie szturmem wkroczyły w polski show-biznes. Na początku grudnia mało kto wiedział o ich istnieniu, teraz śmieje się z nich niemal cała Polska. Zaczęło się od nieudolnego pokazu wokalnego, gdzie siostry zaśpiewały popularną kolędę. Internauci od razu okrzyknęli siostry „śpiewającymi karpiami”. Teraz jedna z sióstr opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie, które może sugerować kolejny zabieg medycyny estetycznej. Wygląda lepiej?

Choć usta na zdjęciu wydają się większe, wszystko wskazuje na to, że jedna ze śpiewających sióstr zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej – makijaż permanentny ust i brwi. Nie jesteśmy jednak w 100 procentach pewni, niektórzy sugerują, że powiększone zostały usta. Tak czy inaczej, internauci krytykują nowy wygląd początkującej piosenkarki. Sami zobaczcie:

Ale paskudne te usta i ilość plastiku na foto 

 Jednym słowem oszpeciłas sie z deka No ale jak sie dobrze z tym czujesz

No teraz to juz tragedia na maxa!!!

Wyglądasz jak drag queen

Czoło tak wielkie że filmy można na nim wyświetlać 😂😑😑

ZOBACZ ZDJĘCIE:

https://www.instagram.com/p/BeS2OmegzGe/?taken-by=godlewska_gosia

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy