Siostra Łucja była uczestniczką objawienia Matki Boskiej w Fatimie. Była wówczas dzieckiem. W późniejszym czasie, gdy dorosła i przeniosła się do klasztoru, doznawała wizji przyszłości. W wielu z nich pojawiała się Polska. Zakonnica przewidziała niesamowitą przyszłość naszego kraju wśród dramatu, który ma czekać cały świat.

Siostra Łucja doświadczała wielu wizji, które później faktycznie sprawdziły się w rzeczywistości. Jedną z jej najsłynniejszych, sprawdzonych przepowiedni był zamach na papieża Jana Pawła II. W spisie jej słów, które sporządził Augustyn Fuentes, znajdziemy wiele treści dotyczących Polski.

Siostra Łucja w przepowiedni o Polsce

Zakonnica podała, że świat czeka kolejna wojna, której główną bronią będzie broń jądrowa. Cały świat będzie zmuszony zmierzyć się z obliczem broni jądrowej. Nie tylko z bombardowaniem, ale także ze skutkami, jakie jej użycie będzie niosło. 

-Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa – zapisano słowa zakonnej w książce Stephena Lassare’a, Odkryte sekrety przyszłości, proroctwa, przepowiednie, wizje jasnowidzów.

Według słów zakonnicy, Niemcy, Dania i Holandia zostaną najbardziej zniszczone. Dodatkowo te kraje mają zostać zalane wodą. Krajem, który ucierpi najmniej, będzie Polska. Słowa zakonnicy z Fatimy możemy przeczytać w wielu książkach, a archiwalne nagrania Łucji są dostępne na profilu Sekretariat Fatimski – Pierwsze Soboty Miesiąca na YouTubie, gdzie możemy zobaczyć siostrę wśród wiernych w swoich ostatnich latach życia.

  1. Niewyobrażalne sceny na konferencji Andrzeja Dudy. Doszło do ataku, mogło skończyć się tragicznie
  2. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  3. Chociaż jedna dobra wiadomość. Ceny produktu używanego na co dzień najniższe od lat

Polska przetrwa III wojnę światową

Zdaniem Siostry Łucji nasz kraj będzie najmniej poszkodowany po światowym konflikcie. Zakonnica miała bowiem przepowiedzieć: 

-Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie.

Siostra zakonna wyjaśniła strategię naszego zachodniego sąsiada:

-Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo Polska obrona do tego nie dopuści. 

Przepowiednie siostry z Fatimy to niejedyne, które opisują przyszłość naszego kraju. Jeden z polskich jasnowidzów lata temu przewidział to, co dzieje się wokół nas w tym momencie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siostra łucja
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS N/Z objawienie fatimskie, swiadkowie objawien maryjnych dzieci swiety Franciszek i swieta Hiacynta Marto oraz Lucja dos Santos, reprodukcja

Siostra Łucja zmarła 13 lutego 2005 roku. Po objawieniu fatimskim miewała różne wizje, które często dotyczyły także Polski.

Zakonnica przewidziała zamach na Jana Pawła II?

siostra łucja
fot.youtube.com/Sekretariat Fatimski – Pierwsze Soboty Miesiąca

Sekretariat Fatimski zapisał wiele ostatnich spotkań z siostrą fatimską, która do końca wychodziła do ludzi, lubiła ich słuchać i się z nimi spotykać. Była wrażliwa na drugiego człowieka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Piękna modelka popełniła samobójstwo. Ujawniono porażające szczegóły śledztwa
  4. Chyba nikt się nie spodziewał. Martyna Wojeciechowska zdecydowanie wypowiedziała się o LGBT
  5. Policja odebrała porażające zgłoszenie. Nie żyje niemowlę, zabezpieczono materiał dowodowy
  6. Zauważyliście, że deski klozetowe w publicznych wc mają specyficzny kształt? Powód powala, odechciewa się wchodzić

Źródło: wikipedia.org

Poprzedni artykułPolicjant strzelił do 27-latka. Niestety, nie udało się go uratować. Mężczyzna nie był uzbrojony, tragiczny finał zatrzymania podczas protestów w USA
Następny artykułMałgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcie synów. Jeden szczegół zwrócił uwagę fanów
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl