Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siostra Roberta Lewandowskiego zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021 w odważnej kreacji
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.01.2022 09:58

Siostra Roberta Lewandowskiego zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021 w odważnej kreacji

Robert Lewandowski
youtube/polsat

Gala Mistrzów Sportu już za nami. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć Roberta Lewandowskiego, który walczył o utrzymanie tytułu Najlepszego Sportowca Polski. Tym razem, zamiast Anny towarzyszyły mu trzy piękne kobiety. Zwłaszcza od jednej z nich nie mogliśmy oderwać oczu. Siostra Roberta Lewandowskiego wybrała naprawdę odważną kreację.

87. Gala Mistrzów Sportu 2021 odbyła się wczoraj, gromadząc najwybitniejszych polskich sportowców. Robert Lewandowski stanął w obronie tytułu Najlepszego Sportowca Polski, jednak tym razem to nie Anna stała u jego boku.

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać „Lewego” pozującego z mamą, siostrą i teściową — trzema najbliższymi mu kobietami, które towarzyszyły mu na Gali Mistrzów Sportu.

Dziennikarzy i obecnych rozbawił, a także rozczulił żart Roberta Lewandowskiego, który na pytanie, gdzie jest jego żona, objął pustą przestrzeń obok siebie i stwierdził – „tutaj”.

Anna obecnie przebywa z dziećmi na Malediwach. Na Gali Mistrzów Sportu 2021 godnie zastąpiła ją jednak siostra Roberta Lewandowskiego — Milena.

Gala Mistrzów Sportu. Siostra Roberta Lewandowskiego przykuwała wzrok

Gala Mistrzów Sportu 2021 była zdecydowanie wyjątkowym dniem dla Roberta Lewandowskiego, który po raz trzeci został Najlepszym Sportowcem Roku. Lewy wyraził także wdzięczność dla swoich towarzyszek: Matki Iwony Lewandowskiej, teściowej Marii Stachurskiej i siostry Mileny Lewandowskiej-Miros, a także nieobecnej Ani i całej swojej najbliższej rodzinie:

Dziękuję moim bliskim — tu mojej najukochańszej żonie Ani i naszym córeczkom, mojej mamie, siostrze Milenie. Jesteście moimi filarami i bez was nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem.

My jednak nie mogliśmy oderwać wzroku od siostry Roberta Lewandowskiego. Na tę okazję Milena wybrała czarną suknię maxi, która podkreśliła jej figurę. Przede wszystkim jednak wzrok skupiał odważny, mocno wyeksponowany dekolt.

Jak wam się podoba?

Klasyczną stylizację „z pazurem” siostry Roberta Lewandowskiego dopełniły dłuższe kolczyki i efektowny makijaż, zwłaszcza podkreślone mocną czerwienią usta. Z pewnością przyciągała wzrok podczas Gali Mistrzów Sportu 2021.

Źródło: jastrzabpost.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie