Siostry korzystając ze swoich walorów, uwodziły bogatych mężczyzn, aby następnie wyłudzić od nich pieniądze. Dwie młode kobiety okradały mężczyzn na udawanych randkach. Zwabiały ich, a następnie wspólnicy kobiet zajmowali się całą resztą. Bardzo często dzieje się tak, że bogaci mężczyźni padają ofiarami kradzieży, ze strony atrakcyjnych złodziejek, jednak te dwie siostry były o wiele bardziej niebezpieczne.

Dwie Argentynki, 21-letnia Gimena Solange i jej siostra, 23-letnia Macarena Agustina były członkiniami grupy przestępczej, której działania opierały się na uwodzeniu przez dziewczyny bogatych mężczyzn, aby następnie reszta członków gangu mogła zmusić ich do przekazania pieniędzy. Najprawdopodobniej przywódcą grupy był chłopak młodszej z dziewcząt.

Siostry uwiodły bogatych mężczyzn

Siostry, wraz z gangiem zaplanowały kolejną akcję, której efektem miało być wyłudzenie bardzo dużej sumy pieniędzy. Dziewczyny umówiły się z dwoma biznesmenami, którzy liczyli na miły wieczór w barze. Kiedy mężczyźni odwieźli młode kobiety, jedna z nich zaproponowała swojemu partnerowi wieczoru pocałunek, na który biznesmen chętnie przystał. Siostry zwabiły ich w umówione miejsce, gdzie wszystko zostało przygotowane. Propozycja pocałunku miała być jednocześnie zachętą, do opuszczenia pojazdu, a także znakiem, rozpoczynającym porwanie.

Porwanie i okup

Wokół samochodu pojawili się uzbrojeni członkowie gangu, których zadaniem było porwać jednego z mężczyzn, na drugim zaś wymusić zapłatę za kolegę. Biznesmeni nie mieli zażądanych pieniędzy, dlatego poza wszystkim, co posiadali, napastnicy zabrali także samochód, oraz ich telefony komórkowe. Po napadzie jeden z okradzionych mężczyzn zadzwonił na policję, która z łatwością odnalazła siostry. Kobiety oraz członkowie gangu zostali aresztowani, zostały im przedstawione zarzuty.

Kobiety wykorzystują swój atrakcyjny wygląd w różnych celach, również przestępczych. Te siostry postanowiły także użyć swoich walorów, działając w grupie przestępczej, zajmującej się porwaniami i wyłudzeniami.

siostry
Obraz sajinka2 z Pixabay

Siostry były częścią grupy przestępczej i zajmowały się uwodzeniem mężczyzn, aby następnie wyłudzić od nich pieniądze.

siostry
photo from: thesun.co.uk

21-letnia Gimena Solange działała w grupie przestępczej, wraz z siostrą i chłopakiem.

siostry
photo from: thesun.co.uk

23-letnia Macarena Agustina jest starszą siostrą, która wraz z Gimeną zajmowała się uwodzeniem bogatych mężczyzn.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Kobieta wmówiła 7-letniej córce, że jest nieuleczalnie chora. Wyłudziła od państwa duże sumy pieniędzy
  3. Okropne informacje o dzieciństwie dzieci Magdy Gessler. Jej syn wyznał wszystko
  4. Alimenty i 500+ starczą jej na dobre życie „Nie pracuję, bo nie muszę”
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone

Źródła: mirror.co.uk, thesun.co.uk

Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.