Na początku grudnia mało kto wiedział o ich istnieniu, teraz śmieje się z nich niemal cała Polska. Zaczęło się od kultowych już kolęd pod hasłem „śpiewające karpie”. Teraz siostry pną się po szczeblach kariery jak torpedy. 

Zaczynając od szokujących występów w „Grach małżeńskich” i „Ex na plaży”, naklejania sobie serduszek WOŚP na biuście, czy popisów wokalnych na YouTube, śpiewające karpie, wpadają na coraz to lepsze pomysły, by rozkręcić swoją karierę. Cała „kariera muzyczna” sióstr zaczęła się od kolędowania. Teraz „Siostry Godlewskie”, bo tak oryginalnie nazwały swój muzyczny duet, wchodzą w przemysł muzyczny całkiem na poważnie. Już niebawem wydadzą płytę i zawitają do jednego z warszawskich klubów, by wszystkich uraczyć swoim wątpliwym talentem muzycznym. Siostry chwalą się sporą ilością propozycji, jakie dostają od magazynów dla panów.

Nago dla magazynu dla panów

Godlewskie, choć widać po ich ogromną ilość operacji plastycznych, podobają się męskiej publiczności. Siostry nie ukrywają, że dostają wiele propozycji do udziału w rozbieranych sesjach. Jednak obie mają spore wymagania co do tego, jak owa sesja ma wyglądać. Siostry chcą zaprezentować „delikatną nagość” ze smakiem i klasą. Podobno niedawno zgłosił się do nich jeden z popularniejszych wydawców męskiego magazynu. Siostry zgodnie stwierdziły, że chętnie wezmą udział w sesji, w końcu są pięknymi kobietami. Jedna z nich miała już okazję rozbierać się przed kamerą w programie „gry małżeńskie”.

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie śpiewające karpie? W Grach Małżeńskich serwują porno dla ubogich

 – Szczerze mówiąc, z każdym dniem pojawia się coraz więcej nowych propozycji. Odnośnie sesji rozbieranych, ja nie mam problemu z pokazywaniem swojego ciała, akceptuję siebie, kocham swoje ciało, w związku z czym, dostałyśmy ciekawą propozycję od jednego z bardzo popularnych magazynów w Polsce – komentuje Esmeralda Godlewska dla magazynu „Party”.

 – Dla mnie również ciało ludzkie nie jest mi obce, ponieważ jestem po medycynie i z ciałem ludzkim mam do czynienia na co dzień i myślę, że weźmiemy udział w tej sesji zdjęciowej dla magazynu dla mężczyzn. Myślę, że jesteśmy bardzo pięknymi kobietami i też wspieramy inne kobiety, żeby o siebie dbały, bo wygląd jest bardzo ważny, tak? – dodaje Małgorzata.

źródło: se.pl

https://www.instagram.com/p/BeIwSAEHsOu/?hl=pl&taken-by=esmeralda_godlewska

ładowanie...

Zobacz również