Siostry Godlewskie nadal walczą o zainteresowanie! Mimo przepowiedni o rychłym końcu ich kariery wygląda na to, że „śpiewające karpie” jak określił je internet, zostaną z nami na dłużej. Siostry walczą o zainteresowanie jak lwice, teraz pokazały zdjęcie, za które spadła na nie lawina hejtu. Odnosimy wrażenie, że taki właśnie był ich cel!

Siostry próbowały już swoich sił wszędzie. W Ex na Plaży, gdzie Esmeralda wdała się w bójkę z koleżankami z programu, po programy typu C, w których pokazywały się nago, kończąc na nagim prowadzeniu programu o pogodzie.

Siostry Godlewskie pokazały nowe zdjęcie

Teraz z powodu ładnej pogody, Siostry Godlewskie postanowiły pochwalić się opalenizną. Jak zauważył portal kobieta.wp.pl na zdjęciu możemy zauważyć coś bardzo dziwnego:

– Nogi Esmeraldy Godlewskiej wydają się dziwnie rozmyte. Biodra straciły na krągłości, a łydki zrobiły się dosyć kanciaste. Są nieproporcjonalnie chude i lekko powyginane. Całość wygląda na nieudolnie wyretuszowaną. – napisał serwis.

Pod zdjęciem na Instagramie również można było przeczytać wiele interesujących komentarzy. Obserwatorzy Godlewskich podzieli się na kilka obozów. Tych, którzy skrytykowali wygląd „gwiazdeczek”, tych, którym Siostry bardzo się podobają i takich, którzy zauważyli jeszcze jeden szczegół… mianowicie, dziwną rzecz, która jedna z Sióstr ma w kroczu.

– Każdy widzi jak wygląda Esmeralda. Nie jest drobnej kości ale to nic złego. A nieudolnie przerabiane zdjęcia wyglądają karykaturalnie.

– Coś nie ludzko pofalowane to nogi u siostry ??

–  Ja uwazam, ze Gocha jest mega zgrabna naprawde! ?

– Co Esmeralda ma w kroczu ??????

–  paluchy ma straszne ? pokrzywione i jeszcze a buty wystają jakby za małe były ?

– Wszystko ładnie wygląda, ale na każdym zdjęciu zauważam za małe buty u Pani ? ile można, to naprawdę widać!

– Wyglądacie jak pierdnięcie bizona

– Oglądałam pierwszy raz hejt listę i różnica między sylwetką Esmeraldy na zdjęciach a w tv jest diametralna. Widać było, że ma brzuch, faldki się wylewaly.

źródło: planeta.fm

ZOBACZ TEŻ:

  1. Melania Trump w szpitalu. Miała poważną operację
  2. Iron Majdan: ostra kłótnia i bluzgi Rozenek. „Ten program już mnie wk**ia”
  3. Nie żyje aktorka Margot Kidder