Nowy serial telewizji polskiej „Korona Królów” odbił się w sieci niemałym echem. Wskazują na to komentarze internatów oraz wiceministra kultury. Jednak tym razem padła propozycja obsadzenia w produkcji sióstr Godlewskich. 

Siostry Godlewskie zaśpiewają „Bogurodzicę”?

Siostry Godlewskie
fot. YouTube

ZOBACZ TEŻ: Cud na śląsku. Zmartwychwstał w kostnicy i wrócił na imprezę

Adam Feder, który jest byłym dziennikarzem TVP, dla redakcji Super Expressu opowiada o swoich przypuszczeniach odnośnie przyszłości serialu „Korona Królów”. Dziennikarz spekuluje, że w scenie bitwy pod Grunwaldem same siostry Godlewskie mogłyby zaśpiewać „Bogurodzicę”. Swoją sławę zyskały dzięki filmikowi, na którym śpiewają kolędy.

Feder zwraca również uwagę na to, że w serialu „Korona Królów” gołe ciało widać już w 7 min trwania produkcji. Natomiast w Grze o Tron pierwszą nagą osobę widzimy dopiero po półgodzinie trwania pierwszego odcinka. Wypowiada się również na temat słabych dialogów w serialu.

– Może trochę brakuje w serialu gwiazd, stąd taka moja rada, aby do przyszłych odcinków, nie bać się sięgać po to, co w Polsce mamy najlepsze. Trzeba koniecznie zatrudnić siostry Godlewskie. Ja bym je widział, tak w okolicach bitwy pod Grunwaldem, niech one śpiewają Bogurodzicę – komentuje dziennikarz.

ZOBACZ TEŻ: NAGA Iza Miko jak w soft-porno. „Ach moje cycuszki, doktorze!”

Objawienie roku

Dziennikarz uważa, że siostry, które przez polaków zostały okrzyknięte „karpiami” są „objawieniem tego roku”. Sławne piosenkarki nadal nagrywają piosenki i umieszczają je na swoim YouTube. Na naszym profilu zebrały ponad 1,6 mln wyświetleń. Z całą pewnością gdyby siostry Godlewskie zaśpiewały „Bogurodzicę” podniosłyby rangę produkcji. I powiedzmy sobie szczerze, pasują do tej kiczowatej produkcji.

https://www.facebook.com/lelumpl/videos/2000221530005944/

 

 

 

źrodło: se.pl

ładowanie...

Zobacz również