Lelum.pl > Nowości > Siwe włosy mogą być największym atutem. Nie musisz ich farbować, aby wyglądać pięknie
Karina Sulich
Karina Sulich 16.08.2020 00:30

Siwe włosy mogą być największym atutem. Nie musisz ich farbować, aby wyglądać pięknie

siwe włosy
instagram.com/jackmartincolorist
ZOBACZ TEŻ:

Jack Martin to światowe sławy stylista fryzur i kolorysta, który przywraca farbowanym włosom siwy odcień, a klientki, które schodzą z jego fotela, wyglądają wręcz oszałamiająco. Do mężczyzny przyjeżdżają kobiety nie tylko ze Stanów Zjednoczonych, a całego świata. Fryzjer może się pochwalić metamorfozą takich gwiazd jak Jane Fonda czy Sharon Osbourne. Siwe włosy mogą wyglądać naprawdę atrakcyjnie.

Naturalny look

siwe włosy
@jackmartincolorist, Instagram

Jack Martin publikuje na swoim Instagramie wiele metamorfoz. Wśród jego klientek znalazła się nawet Sharon Osbourne.

siwe włosy
@jackmartincolorist, Instagram

Jane Fonda również chciała mieć siwe włosy. Gwiazda odwiedziła stylistę tuż przed rozdaniem Oscarów, gdzie zachwyciła swoją nową fryzurą.

siwe włosy
@jackmartincolorist, Instagram

Kobiety nie chcą już farbować swoich siwych włosów. Niech żyje natura!

Siwe włosy wcale nie wymagają farbowania. Wbrew powszechnie panującej opinii, mogą być one największym atutem. Ten kolor to nie tylko mega trend. Tysiące kobiet wydobywają siwiznę ze swoich pofarbowanych włosów, by wyglądać naturalnie i pięknie.
Zmarszczki, siwe włosy oraz wszelkie oznaki starzenia, nie wiedzieć czemu, przyjęło się kamuflować. Starannie wykonany makijaż, zabiegi ujędrniające czy wyszczuplające, czy koloryzacja włosów mają odejmować nam lat. Tylko po co? Okazuje się, że bez tego wszystkiego i tak jesteśmy piękne, a posiadaczki siwych włosów powinny być z nich dumne. Wciąż ciężko ci uwierzyć, że siwe włosy mogą być największym atutem?
Trend na siwe włosy
Trend na siwe włosy utrzymuje się już któryś sezon, dlaczego więc mimo że tysiące kobiet udają się do fryzjera, by nadać swoim włosom platynowy, biały odcień, posiadaczki siwych włosów wciąż próbują je zakryć?
Siwe włosy kojarzą nam się ze starością, a ta uznawana jest za oznakę słabości, przez co wielu z nas zwyczajnie się jej boi. Dlatego, kiedy na naszej głowie pojawia się pierwszy biały włos, wpadamy w panikę. Siwieć jednak można z wielu powodów takich jak nieprawidłowa dieta, stres, zła pielęgnacja włosów czy nawet przez prowadzony styl życia.
Znany stylista fryzur postanowił odczarować siwe włosy, a jego klientami są nawet największe, hollywoodzkie gwiazdy! W czym tkwi jego fenomen?
ZOBACZ ZDJĘCIA:

Naturalny look to w ostatnich czasach prawdziwy trend. Ciężkie podkłady zastąpiły lekkie, koloryzujące kremy a najbardziej pożądany makeup to no makeup. Do łask wróciły nawet gęste brwi. Dlaczego więc mamy zakrywać nasze zmarszczki i siwiznę?