Siwe włosy, które zmuszona była nieustannie farbować, spędzały jej sen z powiek i były jej największym kompleksem. W obawie przed całkowitą utratą zmęczonych koloryzacją kosmyków zdecydowała się nosić chustkę, która je ukryje. Wiedziała jednak, że to nie jest wyjście z tej felernej sytuacji. Jak pozbyć się siwizny? Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł!

Siwe włosy to zmartwienie, które dotyka nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Co ciekawe, wiek w tej kwestii nie gra żadnej roli. Co przyczynia się do powstawania siwizny? Stres, nadmiar obowiązków czy szybkie tempo życia tylko nieliczne powody, które pierwsze siwe kosmyki wywołać mogą jeszcze przed trzydziestką. Pewna przedstawicielka płci pięknej miała dość ciągłego farbowania swojej siwizny. Jej fryzjer zrobił coś niesamowitego!

Siwe włosy były jej największym kompeksem

41-letnia kobieta od przeszło 10 lat regularnie farbowała swoją czuprynę. Siwe włosy, których przybywało z dnia na dzień, zmuszały ją do coraz częstszych koloryzacji. W rezultacie kosmyki stały się osłabione, przesuszone i widocznie zniszczone. A kolor na dłuższą metę i tak nie był w stanie zamaskować siwizny. Pewnego dnia postanowiła raz na zawsze skończyć z domowymi sposobami i rady zaczerpnąć w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Miała bowiem pełną świadomość, że w takim tempie za kilka lat będzie zupełnie łysa, a wtedy będzie już za późno na jakikolwiek ratunek. Christopher Hawkins to fryzjer, który na metamorfozach zna się, jak nikt inny. Nagraniami, które wrzuca do sieci, niejednokrotnie już udowadniał, że fach w ręku i wyjątkowa precyzja to tylko nieliczne z jego zalet.

Jak pozbyć się siwizny?

Specjalista, który zajął się włosami 41-latki, doskonale wie, jak pozbyć się niechcianych siwych włosów. Zmiana, którą przeszła pod jego okiem jest niesamowita! Wystarczył jeden zwinny ruch nożyczkami, aby mężczyzna pozbył się jej największego kompleksu. Doświadczony fryzjer stwierdził, że siwizna niebywale pasuje do urody kobiety i uwydatnia wszystko to, co najlepsze.

Specjalista postawił więc na radykalne cięcie, które diametralnie zmieniło jej wygląd. Co najważniejsze, nową fryzurę pokochała również jej właścicielka! Od samego początku czuła się w niej wyjątkowo dobrze, młodo i świeżo. Tym sposobem fryzjerowi po raz kolejny udało się w pełni zadowolić klientkę, która zasiadła na jego fotelu. Zobaczcie sami, co wyczarował na jej głowie!

ZOBACZ TUTAJ METAMORFOZĘ KOBIETY:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
  2. Nadeszła zaskakująca wiadomość, są zdjęcia. Już wiadomo skąd mógł wziąć się koronawirus, fani uwielbianego przysmaku oniemieli
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Ciężarna poszła z mężem na badanie USG. Gdy spojrzeli w monitor, nie mogli uwierzyć własnym oczom, coś podobnego zdarza się bardzo rzadko

Źródło: planetapl.life

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.